O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programında Enis Arıkan Damga Vurdu

featured

O Ses Türkiye jürisi ünlü isimlerle doluydu

O Ses Türkiye programı, dün akşam izleyiciyle buluştu. Acun Ilıcalı, Meryem Uzerli, Murat Boz ve Ebru Gündeş, programın jüri koltuğunda yer aldı. Beyazıt Öztürk ise moderatörlük görevini üstlendi.

Ünlüler, O Ses Türkiye Yılbaşı özel programında sahne aldı

TV8’de yayınlanan O Ses Türkiye Yılbaşı özel programında, futbolcu, şarkıcı ve oyuncuların yer aldığı birbirinden ünlü isimler performans sergiledi. Bu performanslar, izleyicilere eğlenceli anlar yaşattı.

Enis Arıkan, izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşattı

Enis Arıkan, O Ses Türkiye Yılbaşı özel programında sergilediği performansla damga vurdu. “Seda Sayan Müzikali” adlı şovuyla sahneye çıkan Arıkan, izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşattı.

Enis Arıkan’ın şovuna sosyal medyadan büyük ilgi

“Ah Geceler” şarkısını Seda Sayan’ın sözleriyle mix’leyen Enis Arıkan, sahne şovuyla büyüledi. Sosyal medyada yapılan yorumlarda, Arıkan’ın performansı büyük övgü aldı. “Enis Arıkan harikasın”, “Enis tam bir şov adamısın”, “Her sene olduğu gibi bu sene de en iyi şov”, “Her sene bu kadar hazırlık yapması helal olsun” ve “Şahane bir insansın Enis” gibi yorumlar yapıldı.

Enis Arıkan, paylaştığı fotoğrafla Seda Sayan’ın beğenisini sordu

O Ses Türkiye’deki performansından kareleri sosyal medya hesabından paylaşan Enis Arıkan, “Seda bacım beni beğendin mi?” notuyla takipçilerine seslendi. Ayrıca, Arıkan’ın sahnede giydiği Seda Sayan baskılı çoraplar da beğeni topladı.