Ödeal Sade POS

featured

Türkiye’yi, “Ödeal Cepte POS” ve reyonda ödeme olanağı sunarak kasa kuyruklarını ortadan kaldıran “Ödeal API” gibi teknoloji ve ürünlerle tanıştıran lider elektronik ödeme şirketi Ödeal; şimdi de, “tek cihazla çok sayıda markadan taksit yaptırabilen bir EFT POS çözümü” olan “Ödeal Sade POS’u hizmete sundu.

 

 

2014 yılında Cepte POS ürünüyle sektöre adım atarak, yüksek maliyetler ve zorlu bürokrasi nedeniyle POS cihazı yatırımı yapamayan bireysel girişimciler ve küçük esnafın finansal sisteme erişmelerini sağlayan Ödeal, şimdi de, “tek cihazdan çok sayıda markaya taksit olanağı sunan bir EFT POS çözümü” olan “Ödeal Sade POS”u hizmete sundu.

 

Ödeal Sade POS’un sundukları

Ödeal yeni ürünüyle, “yazarkasa yükümlüsü olmayan işyerlerinin POS hizmetinden yararlanabilmesi”; “işlem yaptıktan sonraki 1. iş gününde geri ödeme alabilme”; “tüm tahsilatları tek hesapta toplayabilme”; “bankaya başvurmadan, şubeye gitmeden hizmet alabilme”; “minimum ciro şartı, verimsizlik bedeli, kullanım taahhüdü olmadan hizmet alabilme”; “tek sözleşme ile çoklu markaya taksit yapabilme”; “tüm bankaların kartları için aynı komisyon oranı” gibi önemli avantajlar sunuyor.

 

Ödeal Cepte POS ve Ödeal POS 

Cepte POS ürününün ardından, zaman içinde gelen talepler doğrultusunda, 2017 yılında Türkiye’nin masaüstü yazar kasalara bağlanma özelliğine sahip ilk POS cihazı “Ödeal POS”u piyasaya çıkaran Ödeal; sonrasında mobil yazarkasa ile tahsilat yapmak isteyen işletmelerin de ihtiyaçlarını çözerek, ödeme sistemlerine hem yeni bir bakış getirmiş ve hem de pazardaki faaliyet alanını genişletmişti.