Oynanan Maça Marcao-Kerem Kavgası Damga Vurdu! Önce Kafa Ardından Yumruk Attı

Süper Lig'in açılış haftasının son maçında Galatasaray, deplasmanda Giresunspor'la karşı karşıya geldi. Mücadelede Marcao ve Kerem Aktürkoğlu arasında yaşanan kavga gündem oldu. Kerem'e önce kafa sonra yumruk atan Marcao kırmızı kartla oyundan çıkarıldı.

featured

Süper Lig’in açılış haftasının son maçında Galatasaray, deplasmanda Giresunspor’la karşı karşıya geldi. Mücadelede Marcao ve Kerem Aktürkoğlu arasında yaşanan kavga gündem oldu. Kerem’e önce kafa sonra yumruk atan Marcao kırmızı kartla oyundan çıkarıldı.

Galatasaray-Giresunspor maçında futbol sahalarında ender görünen bir an yaşandı. Sarı-kırmızılı takımın futbolcuları Kerem Aktürkoğlu ve Marcao saha içinde birbirine girdi.

FATİH TERİM OYUNDAN ALDI

Galatasaray’da Marcao kendisine sus işareti yaptığı gerekçesiyle Kerem Aktürkoğlu’na saldırdı. Brezilyalı futbolcu, genç yıldıza önce kafa atarken daha sonra yumruk attı. Yaşananların ardından VAR’a giden hakem Erkan Özdamar, Marcao’yu kırmızı kartla oyundan attı. Olayların ardından oldukça duygusal ve sinirli olduğu gözlenen Kerem Aktürkoğlu, Fatih Terim tarafından oyundan alındı.