Oyun Hesaplarınızda Yapabileceğiniz İşlemler

Oyun hesaplarınızda birçok işlem yapabileceğiniz gibi hesabınızı satma işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

featured

Oyun hesaplarınızda birçok işlem yapabileceğiniz gibi hesabınızı satma işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Bunu sağlamanız için de yapmanız gereken aslında bu işlem ile ilgilenen İtemsatış.com sitesinden gerekli olanları yapmanız lazım. Site, oyun kullanıcıları arasında dijital bir pazarlama ağı kurup, onların birbirlerini bulması için bulunan bir sistemdir. Yani aslında bir site içerisinde hem alıcıyı hem de satıcı buluşturmaktadır ve içeriği de oldukça sağlamdır. İşlemlerinizi güvenle ve rahatlık yapmanıza olanak sağlar.

Site içerisinde hem alım hem de satım işlemlerini aynı anda tek hesaptan da yapabilirsiniz. Yani hep bir başka oyun hesabı satın alıp hem de bambaşka bir hesap alabilirsiniz. Bunu yaparken de site içerisine üyelik oluşturup bilgilerinizi onaylamanız öncelikli olarak yapmanız gerekenler arasındadır.

Oyun Alım ve Satımı Hakkında

Oyun almak için yapmanız gereken şey, ilanları verilen oyunlar arasından istediklerinizi bulup bilgilerini de derledikten sonra gerekli olan içerikleri de bulup satıcı ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun sonucunda da hesabınıza para yüklemesi yapıp satın alma işlemini gerçekleştirmektir.

Oyun satmak için de örnek olarak diyelim ki Valorant hesap var elinizde, bu hesabı yeni ilan oluşturarak satışa çıkarabilirsiniz. Bu noktada da yapmanız gereken oyun bilgilerini en doğru şekilde aktarmanızdır. Bu sizin oyuna alıcı bulma ihtimalinizi arttırır. Oyuncu sizinle iletişime geçmesi halinde anlaşırsanız da hesabınızı kendisine aktarabilirsiniz.

Kaynak: https://www.itemsatis.com/ilanlar/valorant-hesap-satisi.html