Özel Profilo Beyaz Eşya Servis

featured

 

Profilo, beyaz eşya ve küçük ev aletleri konusunda oldukça başarılı ve kaliteli bir markadır. Pek çok ürünü ile de ön plana çıkmayı başarmıştır. Yurt dışında da ihracat yapan ve dünya genelinde pek çok kullanıcısı olan Profilo özellikle çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı konusunda tecrübeli bir markadır. Günlük kullanımı gerçekleştiren ve ömrü çok da uzun olmayan bu ürünler zaman zaman arızalar vermekte ve onarımları da zorlaşabilmektedir.

İstanbul genelinde yaşayan ve Profilo marka ürünler kullanan kullanıcılar servis arayışına girmekte ancak yeterli hizmeti de alamamaktadır. Bu durumlarda ise Profilo Servis İstanbul olaya müdahale etmekte ve müşterilerin memnuniyetini tam olarak kazanabilmek için prensipli bir şekilde destek sağlamaktadır.

Nasıl Hizmet Alabilirim?

Müşteriler kaliteli hizmet alabilmek için Profilo servis ile iletişime geçerek randevu taleplerini oluşturabilmektedir. Randevu talebi oluşturabilmek için ise 444 78 56 nolu telefon numarası aracılığı ile müşteri hizmetleri yetkililerine bağlanmak ve talep oluşturmak yeterli olmaktadır.

Müşteri hizmetleri yetkilileri ise çok kısa vadede müşterilere dönüş sağlamakta ve belirtmiş oldukları adrese teknik servis ekibini yönlendirmektedir. Teknik servis ekibi ise çamaşır makinesi, buzdolabı ya da bulaşık makinesi gibi ürünlerden hangisi arızalandı ise gerekli bakımı ya da onarımı gerçekleştirmektedir.

Profilo servis gerçekleştirdikleri işçilik ve yedek parça konusunda bir yıl da garanti sunmaktadır. Kaliteli ve üstün hizmet prensibiyle müşterilere yaklaşan Profilo servis başarısını tüm Türkiye’ye de kısa vadede kanıtlamıştır.