Pandora Küpe

featured

Küpe; her kadının mutlaka sahip olması gereken bir aksesuar! Bilhassa özel gün ve gecelerin vazgeçilmezi olan küpe; çok sayıda model ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. Pandora; Türkiye’nin en popüler mücevher markalarından birisi! Farklı ihtiyaçlara ve bütçelere hitap eden modelleri ile dikkat çeken Pandora’nın en çok talep gören ürünlerinin başında küpe geliyor.

Siz de gümüş küpelerden yana seçim yapabilirsiniz. Pandora küpe; her birisi 925 ayar gümüşten imal edilen modelleri ile dikkat çeker. Ayrıca, küpe modelleri yurt dışından ithal edilmiştir. Kaliteleri hakkında herhangi bir endişe duymaya gerek yoktur. Bunun yanı sıra, Pandora; görüp görebileceğiniz en güvenilir markalardan birisidir. Çünkü, ürünlerini pırlanta sertifikası ile beraber satar.

Pandora Küpe Modelleri Nelerdir?

Pandora küpe kategorisindeki her bir ürüne siz de hayran olacaksınız.

  • Tektaş Küpeler: Tektaş denildiği zaman herkesin aklına doğal olarak yüzük geliyor. Takdir edersiniz ki, tektaş yüzük; evlilik tekliflerinin vazgeçilmezi olarak bilinen bir aksesuar! Ancak, tektaş küpe modellerinin de tektaş yüzüklerden herhangi bir eksiği bulunmuyor. Bilhassa sade ama son derece şık bir küpe arayanlara hitap ediyor. Montür; tektaş küpeyi özel kılan detaylardan birisi! Pırlanta tanesinin takı üzerine nasıl yerleştirildiğini gösteren montür; tasarım çeşitliliği yaratıyor. Tektaş küpe modellerinin her birisinin farklı karat değeri vardır. İstediğiniz takdirde siz de düşük karata sahip bir modelden yana tercih yapabilirsiniz. Ancak, kalın tırnak tasarımına sahip bir küpeyi seçmelisiniz. Bu sayede, küpenizi olduğundan daha hacimli gösterebilirsiniz.
  • Elmas Montür Küpeler: Pandora’nın dikkat çeken kategorilerinden birisi de elmas montür küpeler! Montür; daha önce de ifade ettiğimiz gibi pırlanta tanesinin küpe üzerine nasıl yerleştirildiği ve dışarıdan nasıl gözüktüğü ile ilgilidir. Elmas montür küpelerin her birisinin farklı bir tasarım özelliği vardır. Bilhassa farklı renkleri ve yine farklı kesim detayları ile öne çıkan seçeneklere bünyesinde yer verir. Minik kare gümüş küpe ve minik damla gümüş küpe gibi seçenekler dikkat çekicidir.
  • Fantezi Küpeler: Klasik küpe modellerinden hoşlanmıyorsanız en doğru yerdesiniz! Bilhassa kadınlar; tasarım küpe modellerine bayılırlar. Bu ürünler sayesinde şıklıklarına şıklık katma şansına erişirler. Fantezi küpeler; bünyesinde tahmin edebileceğiniz gibi özel tasarım küpe modellerine yer verir. Pandora; gümüş zultanit taşlı çiçek küpe, kırmızı mercan taşlı gümüş küpe, incili sallantılı gümüş küpe, siyah taşlı incili gümüş küpe gibi modeller ve çok daha fazlasına yer verir.
  • Trend Küpeler: Modern çizgiler barındıran küpelerden yana seçim yapmak istiyorsanız trend küpeler kategorisini ziyaret etmelisiniz. Farklı taşlardan imal edilen ve yine farklı renkleriyle dikkat çeken bu küpelerde aradığınızı bulacaksınız.
  • Baget Taşlı Küpe: Özel kesim elmas olarak bilinen bu küpe modelleri sayesinde şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.
  • Tragus Küpeler: Kulak kıkırdağına takılan tragus küpe modelleri farklı bir tarza sahip olanlar için idealdir.