Paslanmaz Etiket Nereden Alınır?

Paslanmaz etiket, genel olarak ağır iş makinelerinin kullanma talimatlarında, Jeneratör kullanma talimatları ve ayrıca kontrol paneli uyarı levhalarında kullanılır.

featured

Paslanmaz etiket, genel olarak ağır iş makinelerinin kullanma talimatlarında, Jeneratör kullanma talimatları ve ayrıca kontrol paneli uyarı levhalarında kullanılır. Ayrıca göz alıcı ve sıklıkla reklam tabelası yapımı gibi birçok alanda ve ürün üzerinde kullanılmaktadır. Güneş ışınları ya da benzer uv ışınlardan etkilenmeyerek nemli hava koşullarında oksitlenme yapmamaktadır. Paslanma, çizilme veya ezilme gibi deformasyonlara karşı dayanıklılığı ön plandadır.

Uzun ömürlü ve gösterişli yapıdadırlar. Paslanmaz çelik ya da paslanmaz metal denilince akla ısıya ve soğuğa karşı dirençli ve sağlam ürünler gelmektedir. Nerdeyse her sektörde kullanılan bu ürünler etiket reklam ve tanıtım sektöründe de sıkça yer almaktadır. Her firma kendi adı, ürünü ve hizmeti tanıtabildiği metal levhaların olmasını isteyerek kaliteli ürünler seçmektedir. Paslanmaz etiket seçenekleri için Aykoç Reklam sitesinden detaylı bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Paslanmaz Etiket Avantajları Nelerdir?

Adından da anlaşılacağı gibi paslanmaz etiket avantajlarının ilk ve en önemli avantajı paslanmaya karşı dirençli yapıda olmalarıdır. Bu direnç özelliğinin yanında ürünün yapıldığı hammaddenin çelik/metal olması ile daha birçok farklı avantaj sağlanmaktadır. İklim şartlarına uyum sağlayarak Üzerine yapılan baskı sayesinde yazılar silinmez ya da çizilmez. 3 farklı kalitede çelik levhadan elde edilen etiketlerdendir.

Bunlar AISI 304 kalite çelik, AISI 316 kalite çelik ve 430 kalite çeliklerden oluşmaktadır. 0,30 mm ile 5 mm arasındaki levha kalınlıkları bu etiketlerde kullanımına uygunluk sağlamaktadır. Üç türlü paslanmaz etiket vardır. Yüzeyleri mat, yarıma ve de tam parlak olan etiketler. İstenilen renkte ve büyüklükte yazıyı istenilen boyutta paslanmaz etikete bastırabilmek mümkündür. Paslanmaz etiketlerin kullanıldığı birçok alan bulunuyor. Bunlardan bazıları; endüstri ve inşaat alanlarıdır.

Paslanmaz Etiket Kullanım Alanları Nerelerdir?

Paslanmaz etiketlerin temizlenmesi son derece kolaydır. Kolay kolay aşınmazlar.  Hijyen yönünden de güven veren ürünlerdir. Bu yüzden gıda sektörünün de de çok fazla tercih edilir. Dayanıklı olan bir ürün olduğundan dolayı tekstil alanında da çokça kullanılır.  Bu ürünler farklı ebatlar da üretilirler. Değişik renklerde ve büyüklüklerde olduklarından da tercih ediliyorlar.

Paslanmaz etiketler markaların kendilerini tanıtmak ve hizmetlerini açıklamak için de sıkça kullandığı araç görevindedir. Genel olarak makine ve ofis dekorasyon etiketlerinde daha çok tercih edilmektedir. Makine kimlikleme konusunda uzun yıllar dayandığı için kullanılan etiketlerdir. Paslanmaz etiketler baskılama işlemleri için ilk sırada bulunurlar.

Uv baskı ve lazer gravür biçiminde olmaktadırlar. Paslanmaz etiket seçenekleri için Aykoç Reklam adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca siteye giriş yaparak tüm etiket çeşitlerini inceleyebilir ve ihtiyacınız olanı kolaylıkla satın alabilirsiniz. Alacağınız ürünler kaliteli ve uzun ömürlü olarak üretilen paslanmaz etiketlerdir.

Kaynak: https://aykocreklam.com/paslanmaz-etiket/