Pepsi Kodları Fırsatları

featured

Pepsi kodu ve şifreleri, bu dönemde internet üzerinden veya cep telefonundan oyun oynanan kişiler için sosyal oyun platformlarında ilave para kazanmanızı sağlayan şifrelerdir. Pepsi kodu ile Kafa Topu, Okey 101, 101 Plus, Çanak Okey ve Zula gibi oyunlarda çip para kazanılabilir.

Pepsi Kodları Hangi Oyunlarda Kullanılır?

Pepsi kutularından çıkan açma halkalarında yer alan kodlarla 101 Okey   oyununda geçerli olacak şekilde binlerce çip kazanılabilir. Aylık olan kullanılan kodlarla birçok binlerce çip hediye alınıyor.  Pepsi kodları oyunlarda Bedava çip kazanılması için yapılması gereken oyun içerisinde olduğunuz platforma Pepsi kodu ile al alanına tıklama yapıp Pepsi şifresini girilmesi gerekiyor. Sizler de En Bilgin sitesinde bu ücretsiz Pepsi kodlarını bulabilirsiniz.

Pepsi Kodlar Hangi Oyunlarda İşe Yarar?

Kafa Topu 2 oyunlarında, 2 GB İnternet Tüm Operatörler, 101 Okey Plus oyununda 25 Bin Çip olacak şekilde, Zula oyunun da kullanılır. Sitede yer alan Bedava Pepsi Kodları yoğunluktan dolayı hemen tükeniyor. Buna istinaden En Bilgin adlı sitede sürekli güncelleniyor. Genellikle 101 okey plus oyunu mobil uygulama olarak Facebook üzerinden oynanır. Bu platformda Pepsi kodu kullanma Mobil uygulamada aylık çip kazanma hakkı 7’ ye çıkarılmıştır.
Bunun için kişilerin 8 haneli Pepsi kodlarını kullanımı ve uygulaması gerekiyor. Oyunlarda kullanılan Pepsi kodları sekiz ve on haneden oluşur 8 haneli Pepsi kodlarını genellikle Facebook oyunları ya da  101 Plus, kullanabiliyoruz. On haneli Pepsi kodları ise Zula, PUBG Mobile ve kafa topu 2 gibi oyununda hediye kazandırılacak şekilde kullanılır.

Kaynak: https://enbilgin.net/bedava-pepsi-kodlari/