Pepsi’nin reklam yüzü başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu oldu

featured

 

 

Son dönemin yükselen yıldızlarından Uraz Kaygılaroğlu, Pepsi’nin yeni reklam yüzü oldu. Önümüzdeki günlerde reklam filmleri için kamera karşısına geçecek olan başarılı oyuncu, herkesi yıllardır deneyenlerin tercih ettiği gerçek Pepsi lezzetine davet ederken eğlenceli dakikalar yaşatacak.

 

Rol aldığı projelerle geniş kitleler tarafından en beğenilen sanatçılar arasında yer alan Uraz Kaygılaroğlu, başarılı performansıyla oyunculuğundan söz ettirirken kariyerindeki yükselişini de sürdürüyor.

 

Pepsi, 2022 yılı ile birlikte ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile el sıkıştı. Televizyon reklamının yanı sıra kampanya kapsamındaki tüm çalışmalarda yer alacak olan Uraz Kaygılaroğlu, önümüzdeki günlerde çekilecek yeni reklam filmleri için kamera karşısına geçecek.

 

PepsiCo olarak hem globalde hem de Türkiye’de her zaman önde gelen sanatçılarla marka iş birlikleri yaptıklarını belirten PepsiCo Türkiye İçecek Kategorisi Kıdemli Pazarlama Direktörü Aslı Önder, “2022 yılında da Türkiye’nin en beğenilen sanatçılarından olan ve son dönemde başarılı oyunculuğu ile kendinden söz ettiren sevgili Uraz Kaygılaroğlu ile anlaşmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.

“Pepsi, dünyanın en tanınmış yıldızlarının rol aldığı uluslararası reklam kampanyaları ve reklam müzikleri ile dünyadaki gençlerin favori içeceği ve yakından takip ettiği bir marka” diyen Uraz Kaygılaroğlu şöyle devam etti: “Pepsi’nin tadını çok seven biri olarak teklif bana geldiğinde çok mutlu oldum. Çok keyifli bir çekim süreci bizi bekliyor”.