Pop Şarkıcısı Taylor Swift, Travis Kelce’in Şampiyonluk Kutlamalarında Göz Kamaştırdı

featured

Taylor Swift, Kansas City Chiefs’in Şampiyonluk Kutlamalarına Katıldı

Erkek arkadaşı Travis Kelce’in takımı Kansas City Chiefs’in şampiyonluk kutlamalarında yer alan pop şarkıcısı Taylor Swift (34), stil açısından geri planda kalmadı.

Özel Gecede Taylor Swift’in Göz Alıcı Stili

Taylor Swift, Travis Kelce’in üçüncü ödülünü kutlarken 584 bin TL’lik (19.000 $) yakut bilezik, 34 bin TL’lik (1.100 $) bot, 22 bin TL’lik (720 dolar) büstiyer, 138 bin TL’lik (4.495 dolar) çanta ve 21 bin TL’lik (695 $’lık) kot pantolonu ile dikkat çekti.

Şarkıcının maç günü kıyafeti ve aksesuarlarının toplam maliyeti 1,9 milyon TL (62.540 dolar) oldu. Swift, gecede bol miktarda yakut mücevher ve Los Angeles merkezli mücevher tasarımcısı Jacquie Aiche’nin el yapımı parçalarını tercih etti.

Swift ayrıca toplamda yüz binlerce TL değerindeki Last Line Los Angeles’tan Heart Twist Küpe, Shahla Karimi Jewelry’den yüzük ve Retrouvai’den yüzük ile de dikkat çekti. Ünlü şarkıcı görünümünü, hayranlarının favorisi olan Christian Louboutin Eleonor süet çizmeler (36.700 TL – 1.195 $) ile tamamladı.

Taylor Swift’in Stili Sarah Chapelle Tarafından Belirlendi

Ünlü şarkıcının stilini belirleyen kişi ise Taylor Swift Styled Instagram hesabını yöneten ve şarkıcının stilini tanımlayan Sarah Chapelle oldu.