Profesyonel Kurye Hizmeti

featured

 

Moto kurye olarak gönderilerinizin güvenilir, hızlı ve doğru bir şekilde taşınmasını önemsiyoruz. İşini önemseyen, profesyonel, güvenilir deneyimli kadromuz ile gönderilerinizin siz değerli müşterilerimiz istediği adrese iletilmesi için sürekli çalışmaktayız. Tamamı dinamik genç ve bakımlı saha personelimiz ile siz müşterilerimize verdiğimiz hizmetle ön plana çıkmayı amaçlamaktayız. İnsanlar artık hiç azımsanmayacak kadar vaktini yollarda harcamaktadır. Oysaki gelişen ve hızla değişen dünyada ihtiyaçlarımız en hızlı şekilde elimize ulaşsın isteriz. İşte biz bu istekleri size hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmayı hedefliyoruz. Geniş kurye ağımız sayesinde isteklerinize hızlıca cevap verip siz müşterilerimize olabilecek minimum seviyede tepki süremiz ile paketinizi teslim alıp belirlediğiniz adrese ulaştırmaktayız.

Motorlu Kurye Sisteminin İşleyişi

Kurye ailesi ile çalışmak isterseniz öncelikli olarak bizlere haftanın her günü ve günün her saatinde ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizi aramanız ve kurye talep etmeniz gerekmektedir. Sonrasında çalışma arkadaşımız sizden gönderinin nereden alınacağı, nereye teslim edileceği, günün hangi saatinde alınması ve ne zaman teslimat noktasına ulaştırılması gereken bilgileri ve paket özelliklerini isteyecektir. Bu hususlar göz önüne alınıp size bir fiyat teklifi sunulur ve kabul etmeniz dahilinde randevunuz oluşturulur. Randevu saatinde kurye çalışma arkadaşımız paketin teslim alınacağı adreste olur ve paketi teslim aldıktan sonra teslimat yerine en hızlı şekilde ulaşır ve gönderiyi teslim eder. Bütün bu işlemler ile ilgili size bilgilendirme yapılır. İsterseniz tam tersi başka bir yerden gönderi teslim alıp adresinize isterseniz de birden fazla yere gidecek olan gönderilerinizin dağıtımını sağlamaktayız. Motorlu kurye hizmetimiz genel hatları itibari ile bu şekilde işlemekte olup siz müşterilerimiz memnuniyeti için çalışmaktayız. İşleyimiz her ne kadar bu şekilde olsa da müşteri talebine göre esneklik sağlamaktayız.

Motorlu Kurye Hizmet Alanları

Motorlu kurye olarak İstanbul’un Anadolu yakasında 13 ilçeye Avrupa yakasında ise 25 ilçeye hizmet vermekteyiz. İstanbul dışı olarak İzmit’te de faaliyet göstermekte olup Gebze ve Şekerpınar bölgelerinde faaliyetlerimiz yürütmekteyiz. Şu an için bu bölgelerde hizmet versek de vizyon hedefimiz tüm Türkiye’ye kaliteli, hızlı ve güvenilir kurye hizmetimizi yaymaktır.

Kaynak: https://motorkurye.org/