Profesyonel Temizlikte Lider Firma

Temizlik firmaları dendiğinde akla ilk gelen isimlerde bir tanesi olarak bu adres bir adım öne çıkıyor.

featured

Temizlik firmaları dendiğinde akla ilk gelen isimlerde bir tanesi olarak bu adres bir adım öne çıkıyor. Firmanın sitesini ziyaret edenler ev temizliği hakkında detaylı bilgilere ulaşım gerçekleştirebilirler. Müşteriler, temizlik dışında cila ve bakım hizmetleri konusunda da firmadan problem yaşamadan destek alabilirler.

Koltuk Temizliği

Temizlik konusunda son derece titiz olan bu firma, koltukların temizliği konusunda da gereken yardımı sunuyor. Arzu eden müşteriler kirlenmiş olan koltuklarını temizleterek ilk günde var olan görünümünü tekrar kazandırabilirler. Sitenin kategorisinde yer alan hizmetler kısmında koltuk ve oturma grubu temizliği ile ilgili tüm bilgiler yer alıyor.

Duvar Temizleme

Yılların vermiş olduğu duvar kirlerini temizlemek bazen zor olabilir. Firma bu konu hakkında tüm müşterilerine en güzel hizmeti sunmaktan hiçbir şekilde vazgeçmiyor. Duvar temizliği gibi duvar kâğıdı temizliği de istenen şekilde gerçekleştiriliyor. Bunun dışında cam ve jaluzi temizliği hizmetleri de alınabilir.

İnşaat Sonrası Temizliği

Ev temizliği yapan şirketler arasında dikkat çekmeyi başaran bu adres, inşaat sonrası temizliğini de detaylı şekilde gerçekleştiriyor. İnşaat sonrasında oluşan ağır kirlerin temizliğinde uzman eller olarak önemli şekilde temizlik desteği sunuluyor. İsteyen müşteriler firmanın sitesinde bulunan iletişim numarası üzerinden daha pek çok temizlik işlemleri hakkında danışabilirler.

Kanepe, sandalye, dış cephe, yorgan, yatak ve halı gibi daha pek çok temizlik çeşitlerinde uygun fiyatlar göze çarpıyor.