Pubg Mobile Oyununun Amacı Nedir?

Pubg mobile adlı oyunun amacı savaşarak hayatta kalma mücadelesi verebilmektir. Zira bu oyunda oyuncular uçakla atlayarak savaş alanına iniş yaparlar.

featured

Pubg mobile adlı oyunun amacı savaşarak hayatta kalma mücadelesi verebilmektir. Zira bu oyunda oyuncular uçakla atlayarak savaş alanına iniş yaparlar. Burada bulunan silah ve farklı teçhizatları kullanarak tam anlamıyla sağ kalabilme ve zafer kazanma anlamında adım atarlar. Pubg mobile adlı oyun ilk çıktığı 2018 yılında sadece Pc ler üzerinden oynanabiliyorken günümüzde ise hem PC lerle hem de Akıllı cihazlarla oynanabilmektedir. Oyunun bu şekilde mobil versiyonunun da bulunması tüm oyun severlerin hoşlanacağı bir durum olmuştur.

Bu oyunun amacı savaş esnasında sağ kalabilmek ve akabinde oyundaki kahramanların kullanabileceği şekilde kostüm ve yine karakterlerin kullanabileceği büyüleyici ve eşsiz renklerde kozmetik malzemelerin satın alınabilmesi için pubg mobile hesap ile pubg mobile UC alabilmektir.

Pubg Nasıl Oynanabilir?

Pubg mobile çok oyuncuya açık olan bir video oyun türüdür. Tek başına oynanabileceği gibi iki veya daha fazla bir grupla da bu oyun rahatlıkla oynanabilir. Pubg mobile adlı oyun FPS oyunları arasında yer alan bir oyundur. Tüm dünya ülkelerinde çok fazla talep gören Pubg oyunu artık ülkemizde ki oyun severlerinde bir numaralı oyunları arasında yerini almaktadır.

Pubg Mobile oyununu denemek ve keyifli dakikalar geçirmek istiyorsanız ilk olarak pubg hesaplar üzerinden paketler halinde olan pubg seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bu oyunun oyuncularına sunmuş olduğu ayrıcalıklardan biri her oyuncu kendi bütçesine uygun şekilde hesap satın alabilmektedir.

Pubg Oyununu Oynarken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Pubg oyununun oynanması esnasında kişilerin şu gibi kriterlere dikkat edilmesi gerekir.

  • Pubg oyun alanında yer alan tüm malzemelerin her an seviyesi değişebilir. Oyunda yer alan tüm malzemeler arasında oyuncunun en üst seviyedeki aleti alması gerekir. Bu oyun içinde yapılacak olan stratejik bir hamledir.
  • Bu oyunda var olan temel amaç hayatta kalan son takım veyahut son kişi olmaktır. Çünkü takım içinde yer almak her zaman daha avantajlıdır.
  • Oyunun içinde kırmızı ve mavi bölüm bulunur. Mavi alanda sağlığınız azaldığında durabiliyorsunuz. Kırmızı alanda ise bombalarla karşılaşabilirsiniz. Dolayısıyla bu oyunda oynamaktan vazgeçtiğiniz an ölebilirsiniz.
  • Pubg mobile oyununda bölgeye hızlı şekilde ulaşabilmek için var olan ulaşım araçlarını
  • Pubg mobile oyununda vurulsanız dahi takım arkadaşlarınız sizin yardımınıza gelerek siz iyileştirmek için çaba gösterebiliyor. Bu durumda siz halen oyunun kazanma şansına sahip olabiliyorsunuz.

Tüm kriterlere dikkat ederek oyunda ilerleyebilirsiniz. Pubg hesap açmak için Oyunhanem sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Pubg Mobil Neden Bu Kadar Popüler?

Pubg mobile oyununun bu kadar fazla ülkemizde popüler olmasının nedenlerinden biri dinamik bir oyun olması, her daim oyuncularını da aktif tutarak heyecanı elden bırakmamasıdır.  Bu şekilde her geçen gün oyuncu sayısı artış göstermektedir. Oyunhanem sitesi üzerinden oyuna ulaşabilirsiniz.