Rasim Öztekin’in vefatı sonrası spor dünyasından taziye mesajları

featured

Türk sinema ve tiyatrosunun büyük ustası Rasim Öztekin geçirdiği kalp krizi sonucu tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Divan Kurulu üyesi olduğu Galatasaray olmak üzere spor dünyasından taziye mesajları geldi.

Tiyatro ve sinemanın usta oyuncusu Rasim Öztekin, kalp krizi sonucu tedavi gördüğü Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Spor dünyasından Öztekin için taziye mesajları geldi.

FATİH TERİM

Nur içinde yat büyük usta.

GALATASARAY

Türk sineması ve tiyatrosunun usta oyuncularından, kulübümüzün 8385 numaralı Divan Kurulu Üyesi Rasim Öztekin’in vefat haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.Merhuma Allah’tan rahmet; Öztekin ailesi, yakınları, sevenleri ve camiamıza başsağlığı dileriz.

BEŞİKTAŞ

Değerli sanatçı Rasim Öztekin’in vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve sanat dünyasına başsağlığı dileriz.

TRABZONSPOR

Türk Tiyatrosu güldürü geleneğinin nişanesi Kavuk’a bir dönem sahiplik eden, sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu Rasim Öztekin’i kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhum Öztekin’e Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

FENERBAHÇE

Türk sinema ve tiyatrosunun usta sanatçısı Rasim Öztekin’e Allah’tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve sanat camiasına başsağlığı dileriz.