Renk Renk Uzun Kollu Bluz Çeşitleri

featured

Farklı modellerde ve desenler de bulunan uzun kollu bluz çeşitleri özellikle kış ve bahar aylarında kullanılmaya elverişli kıyafetlerdir. Uzun kollu bluz modelleri günümüz modasına göre birçok tasarımda ve renklerde üretimleri yapılmaktadır.

Uzun kollu bluz modellerinde hem günlük hayatta hem de iş hayatında kullanıma uygun ve rahat kıyafetlerdir. Bu tür bluzları hem kot pantolon üzerine giyilmesi ile günlük hayatta spor bir tarz olmakla beraber uygun kumaş pantolon ya da etekle beraber kombine edildiğinde iş hayatında da gayet şık bir kıyafet halini almaktadır.

Uzun Kollu Bluz Modelleri

Uzun kollu bluzler düz renklerde ya da desenli modelleri ile gayet kullanışlı kıyafetlerdir. Özellikle sıcak havalardan soğuk havalara geçiş dönemlerinde uzun kollu olmasından dolayı kolların soğuktan korunmasını da sağlamaktadır.

Düz renkli bluzlar özellikle iş hayatında kullanılan kıyafetler arasında yerini alırken, desenli bluzlar ise günlük hayatta kullanılması rahat ve kullanışlı olan kıyafetlerdir. En çok tercih edilen desenli modeller arasında zebra ve yaprak desenli bluzlar yer almaktadır. Daha fazla uzun kollu bluz modelleri için https://www.axxelgulertekstil.com/bluz-modelleri adresinden ulaşabilirsiniz.