Resim Yükleme İşlemi Nereden Yapılır?

Hızlı resim yükleme işlemine güvenilir bir firmadan yapmak oldukça önemlidir. Resimlerinizin gizlilik bilgisi kapsamında korunması için ve HD kalitede paylaşılması için Resim. Pro firmasını tercih edebilirsiniz.

featured

Hızlı resim yükleme işlemine güvenilir bir firmadan yapmak oldukça önemlidir. Resimlerinizin gizlilik bilgisi kapsamında korunması için ve HD kalitede paylaşılması için Resim. Pro firmasını tercih edebilirsiniz. Resim. Pro internet adresi üzerinden kolaylıkla resim yükleme işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu işlemi gerçekleştirmek iki türlü mümkün oluyor. Bunun birisi hesap açıp bu işlemi gerçekleştirmek bir değeri ise hesap açmadan direkt olarak gerçekleştirmektir.

Hesap açıp işlemi gerçekleştirmek için öncelikle Resim. Pro internet adresine giriş yapıp ana sayfada yer alan kişi butonuna basmanız gerekiyor. Daha sonra burada kullanıcı ya da e-posta adresiniz ve parola bilgilerinizi girip giriş yapabiliyorsunuz. Fakat üyeliğiniz bulunmuyor ise üyelik oluşturarak giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik oluşturmak için Facebook ile giriş yap Google ile giriş yap butonlarını kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra e-posta adresleriniz ile de kayıt olup siteye üye olabiliyorsunuz.

Daha sonrasında kullanıcı adı ve parolalarınız ile dilediğiniz zaman siteye giriş yapıp paylaşmış olduğunuz resimleri ve yüklemelerinizi takip etme imkanına sahip olursunuz. Hesap oluşturmadan da hızlı resim yükleme işleminden faydalanabiliyorsunuz. Bunun için Resim. Pro internet adresine giriş yapıp ana sayfada yer alan kırmızı kutucuğa basmanız yeterli olacaktır. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra resim paylaşma işlemi de tamamlanır.

Sınırsız fotoğraf depolama nedir?

Resim yükle işlemini hesap açarak gerçekleştirdiğinizde sınırsız depolama imkanına sahip olursanız. Sınırsız depolama imkanı ile galerimizde bulunan tüm fotoğrafları siteye yükleyip koruma altına alabiliyorsunuz. Bu fotoğraflar siz silmediğiniz takdirde siteden silinmez. Böylelikle dilediğiniz zaman fotoğraflarınızı alıp paylaşma imkanına sahip olursunuz. Bu fotoğraflar telefonunuzdan silinse bile siteden siz istemediğiniz sürece silinmez. Bu da sizler için büyük bir avantajdır. HD kalitede hızlı bir şekilde fotoğraf yüklemek için Resim. Pro firmasından faydalanabilirsiniz. Firmanın sınırsız depolama hizmetinden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey hesap oluşturmaktır. Hesap oluşturduktan sonra otomatik olarak bu özellik tanımlanır.

Sınırsız fotoğraf depolama özelliği nasıl aktif edilir?

Hızlı resim yükle işlemini tamamladıktan sonra sınırsız depolama özelliği aktif edilir. Bu özelliğin aktif olması için Resim. Pro firmasında hesap oluşturmanız gerekiyor. Hesap oluşturduktan sonra otomatik olarak sınırsız fotoğraf depolama özelliği aktif edilir. Böylelikle dilediğiniz fotoğrafı depolama imkanına sahip olursunuz. Aynı zamanda bu fotoğrafları güvenilir bir şekilde depolama imkanına da sahip oluyorsunuz.

Firmanın internet adresine giriş yaptığınızda tüm bu fırsatlardan faydalanabiliyorsunuz. Firmada video paylaşma özelliği de bulunuyor. Bu özellikten de kolay bir şekilde faydalanabiliyorsunuz. Firmanın vermiş olduğu tüm hizmetler hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için Resim. Pro internet adresine giriş yapıp hakkımızda bölümünü okumanız yeterli olacaktır. Ayrıca kullanım koşulları gizlilik politikası iletişim blog bölümlerini de kullanıp firmanın vermiş olduğu tüm hizmetler hakkında detaylı bilgilere sahip olabiliyorsunuz.