Rıdvan Dilmen’den Fenerbahçe’ye Rekor Kehaneti: 8-10 Gol Atacaklar

featured

Fenerbahçe, Süper Lig’in 9. haftasında Hatayspor’u 4-2 mağlup ederek galibiyetini aldı. Maç sonrası ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, TV8.5 ekranlarında değerlendirmelerde bulundu ve Fenerbahçe’nin bir maçta en fazla gol atma rekorunu kırabileceğini öne sürdü.

Dilmen, “Türkiye’de bir maçta en fazla gol atma rekoru Beşiktaş’ta, 10-0  betkom  bitmişti bir maçları. Fenerbahçe bu sezon bu rekoru kırabilir. Birine atacaklar 8-10 tane.” şeklinde konuştu.

Rıdvan Dilmen’in maç değerlendirmesi şu şekilde:

“FARKLI BİR YERE GİTTİ MAÇ”: Her iki takım için de maçın iki yarısını betkom giriş ayrı ayrı değerlendirmek gerekiyor. İlk yarıda Fenerbahçe’nin doğru şeyler yaptığını görüyoruz. Ancak ikinci yarıda Hatayspor’un hatalarını da konuşmamız gerekiyor. İkinci yarıda maçın gidişi tamamen değişti.

“FENERBAHÇE ASIL TESTİ ORADA VERECEK”: Türkiye Ligi’nde dengesizlikler olduğunu belirten Dilmen, Fenerbahçe’nin önündeki zorlu maç serisine değindi. Dilmen, “Fenerbahçe, Adana Demirspor, Trabzonspor, Galatasaray, Beşiktaş serisine daha başlamadı. Orada asıl testini verecek.” dedi.

“HOCA LİGİ FORSE ETMEK İSTİYOR”: Fenerbahçe’nin teknik direktörüne de övgüler yağdıran Rıdvan Dilmen, takımın futbolcuları ve hocasının uyumlu çalıştığını ifade etti. Ayrıca, “Fenerbahçe maçlara öyle bir başlıyor ki, taraftarlar maçı izlemek için sakın trafikte kalmasın. 20 dakika öyle bir başlıyor ki Fenerbahçe, kendini izletiyor.” dedi.

“VOLKAN HOCA DA HATA YAPACAK”: Rıdvan Dilmen, Volkan Demirel’in Fenerbahçe’nin teknik direktörü olarak hatalar yapabileceğini ve herkesin hata yapabileceğini vurguladı. Dilmen ayrıca kaleci Livakovic’in performansındaki düşüşe dikkat çekti.

“BEN OLSAM LIVAKOVIC’İ ÇIKARIRDIM”: Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin Konferans Ligi’nde çeyrek finale yükselirse bazı oyuncuların şans bulabileceğini söyledi ve kaleci Livakovic’i çıkaracağını ifade etti.