Rize Kalkışlı Batum Turu Firmaları

featured

 

Karadeniz’in en özel yurt dışı rotalarından biri olan Batum, Gürcistan’ın özerk cumhuriyeti olan Acara’nın başkentidir. Karadeniz’in en önemli liman kentlerinden olan Batum, Türkiye’den de çok sayıda ziyaretçi ağırlamaktadır. Batum turu kapsamında birçok tarihi ve doğal güzelliği keşfetmek isteyenler için birçok özel seyahat rotasına tur programları kapsamında yer verilmektedir.

Karadeniz’in incisi olarak bilinen Batum’u güvenli şekilde keşfetmek, Batum’un sokaklarında tarihini ve yerel lezzetlerini keşfetmek ve doğal güzelliklerine şahit olmak için tur programlarımıza güvenle katılabilirsiniz. Zengin tarihi, doğal ve kültürel bir coğrafyayı keşfe çıkmak ve dolu dolu bir Karadeniz tatili için hemen Batum turlarında yerinizi ayırtabilirsiniz.

Batum’da Mutlaka Gezilmesi Gereken Yerler Nereler?

Batum, sahip olduğu doğal ve tarihi güzellikleri sayesinde günümüzde Türkiye’den de çok sık ziyaretçi çeken rotalardan biridir. Batum turlarının sağladığı avantajlar ise tek başına Batum’a gitmekten çok daha avantajlı bir hale gelmektedir. Bu avantajların tümünü sizlere sunan tur programlarımız ile Batum’un eşsiz güzelliklerini hemen keşfedebilirsiniz.

Batum turlarımızda da mutlaka yer verdiğimiz ve sadece Batum turu kapsamında mutlaka gezip görülmesi gereken bazı yerler ise şöyle sıralanabilir:

 • Ali ve Nino Heykeli
 • Batum Botanik Bahçesi
 • Kutsal Trinity Kilisesi
 • Batum Bulvarı
 • Batum Panoramik Dönme Dolap
 • Batum Piazza Meydanı
 • Batum Anıt Alanı
 • Poseidon Heykeli ve Neptün Çeşmesi
 • Batum Avrupa Meydanı
 • Nicolas Kilisesi
 • Batum Tiyatro Meydanı
 • Batum Miracle Park
 • Alfabe Kulesi
 • Kvrariati Plajı
 • Batum Yunus Parkı vb.

Batum turlarında mutlaka en özel tarihi ve doğal rotalara yer verilmektedir. Size en uygun tur programını seçerek Batum turlarımıza katılabilir ve Karadeniz’in bu gizemli rotasını güvenle keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Turla Batum’a Gidilir Mi?

Türkiye’ye oldukça yakın bir konumda bulunması ve ikili anlaşmalar ile ülkeye girişler son derece kolay olması sayesinde Batum turu oldukça mantıklı ve avantajlıdır. En ucuz yurt dışı rotalarından biri olarak sık tercih edilen Batum’a tek gitmek yerine kurumsal bir tur firması le gitmek sayısız avantaj elde etmenizi sağlar.

Batum seyahatinizi hem daha uyguna getirmek hem de daha kapsamlı ve güvenli bir seyahat gerçekleştirmek için Batum turu programlarımıza güvenli şekilde katılabilirsiniz. Karadeniz turlarımızın içinde yer alan yurt dışı programları ile Batum’un bilinmeyen noktalarını hemen keşfe çıkabilirsiniz.

Batum Tur Programında Neler Var?

Batum tur programımız kapsamında birçok detaya dikkat edilerek, tur süresi boyunca en verimli seyahat programı oluşturulmaktadır. Batum’a ayak basar basmaz ilk olarak bölgenin yöresel en iyi lezzetlerini keşfedebileceğiniz gıda rotaları keşfe çıkılır. Eğer konaklamalı turlar tercih edilmişse bu durumda otele yerleşme ve sonrasında kent merkezinde önemli noktaların keşfedilmesi sağlanır.

Herkes için dolu dolu bir Batum turunu hedefleyen firmamız, en iyi rehberler ile çalışarak Batum seyahatinin uzun yıllar hatırda kalmasını sağlar. Batum turu günübirlik yapılabileceği gibi Batum’un tarihi ve doğal tüm güzelliklerini doya doya yaşamak isteyenler için daha uzun süreli tur programları da bulunmaktadır.

Batum Turu Fiyatları Ne Kadar?

En uygun yurt dışı tatili imkanını sunan Batum, kurumsal bir tur firması ile keşfedildiğinde çok daha ekonomik bir hale gelecektir. Seyahat süresinde kalacak yer, ulaşım ve diğer detayları düşünmek zorunda kalmadan sadece gezinize odaklanabilir ve Batum’u keşfedebilirsiniz.

Her zaman bütçe dostu ve güvenilir tur hizmetleriyle öne çıkan firmamız, Batum turu kapsamında da dolu dolu ve unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamanızı sağlar. Güvenle en ekonomik Batum turlarımızı hemen tercih edebilirsiniz.