+ Roboland Robot Süpürge İyi mi?

featured

 

Roboland robot süpürgeler son zamanlarda en fazla aratılan robot süpürge markalarından birisidir. Kullanıcılar Roboland V7 Pro Max modeli ile ilgili bilgilere yapmış olduğumuz haberimizden ulaşabilirler. Bu haberimizde sizlere eşsiz özellikleri ve hesaplı fiyatı ile Roboland akıllı robot süpürge İyi Mi? Bu konu hakkında bilgilere yer veriyoruz.

– Roboland Robot süpürge ortalama bir süpürgenin üzerinde olan 2500 pA derecesinde emiş gücüne sahiptir. Bu emiş gücü tozu kiri ve minik çöp parçacıklarını rahatlıkla temizlemeye yetmektedir.

– İçerisinde 4400 mAH Gücünde dünyanın kabul görmüş en iyi batarya markası olan Li-on batarya bulunmaktadır. Bu güçlü batarya 150m2’ye kadar aralıksız 2 saat temizlik yapma olanağı sunar.

– 650mL toz haznesi, 180mL paspas için su haznesi rakiplerinin çok üzerinde kapasiteye sahiptir.

– Akıllı rota planlama yardımıyla evinizi çok daha etkili şekilde temizlerken engelleri de kaydeder.

– Uzaktan kontrol özelliği ile siz evde değilken bile temizlik komutunu verebilirsiniz, otomatik şarj özelliği ile kendi kendini şarj eder ve tüylü dostlarınızın temizliği için en akıllı yardımcınızdır. Paspas ve daha birçok özelliğiyle rakiplerine göre daha performanslı bir üründür.

Son yıllarda dünyada ve ülkemizde akıllı robot süpürgeler, süpürgeler arasında yeni bir inovasyon ve tarz katarak oldukça yaygın şekilde kullanılmaya başlamıştır. Kullanımı açısından oldukça rahat ve pratik olan akıllı robot süpürgeler, evde olmasanız bile sizin için çalışabilir ve ev işlerinizi oldukça kolaylaştırır. Böylece kendinize ve ailenize daha çok vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca temizlik ve hijyen açısından da önemlidir çünkü sizin ulaşamadığınız her türlü alana girebilir ve en küçük toz parçasını bile görebilir. Eğer Akıllı Robot Süpürge ihtiyacınız varsa hemen satın alabilmek için https://robolandtr.com ziyaret edebilirsiniz. Burada yeni bir model olan yüksek kalite ve teknoloji ürünü Roboland V7 Pro Max modelini inceleyip hemen sipariş verebilirsiniz

Robot süpürgeleri kısaca “kendi başına süpürme ve silme işlemini tamamlayan akıllı ve şarjlı süpürge cihazları” olarak tanımlayabiliriz. Her ne kadar tanımda “akıllı” ifadesini geçirmiş olsak da piyasada “akıllı” olmayan daha ekonomik ürünler de mevcut. Herhangi bir haritalama özelliğine sahip olmayan, engellere çarparak süpürme işlemini tamamlayan bu ürünleri mobil uygulama aracılığıyla kontrol etmek de mümkün değil. Lakin Roboland Robot Süpürge tamamen akıllıdır ve sizi yormaz.