Rüzgâr Perdesindeki İnce Detaylar

Birleştirilmiş ve modüler sistem, fabrika sahasında önemli bileşenlerin tek bir ünite halinde düzenlenmesini ve camlanmasını içerir.

featured

Birleştirilmiş ve modüler sistem, fabrika sahasında önemli bileşenlerin tek bir ünite halinde düzenlenmesini ve camlanmasını içerir. Tek bir ünitenin ayrı kurulumunu içermez. Bu tip giydirme cephe genellikle büyük yüksek binalarda tercih edilmektedir. Birleştirilmiş sistemlerin diğer avantajları arasında daha düşük işçilik maliyetiyle daha hızlı bir inşaat modu yer alır. Bununla birlikte, büyük bir giydirme cephe ünitesinin taşınması ve ana şantiyede güvenli bir şekilde refakat edilmesi nedeniyle nakliye için nakliye ücretleri genellikle yüksektir.

İnşaatlar da kullanılan kalıp ve iskele zaman içerisinde yağmur ve kara maruz kalmaktadır. Burada devreye ise rüzgar perdesi girmektedir. Urtim sitesine bakarak hangi türden inşaat malzemeleri kullanmanız gerektiğini tespit edebilirsiniz. Küçük binaların ve bölgelerin yapımında stick sistemler tercih edilmektedir. Giydirme cephe sisteminin kurulduğu bölgede giydirme cephenin küçük birimlerinin düzenlenmesi ve montajıdır. Ancak birimleştirilmiş sistemlere göre stick sistemlerde harcanan zaman çok daha fazladır ve işçilik maliyetleri de yüksektir. Ancak nakliye ücretleri nispeten daha düşüktür. Bu tip giydirme cephe sistemleri arasında seçim yaparken proje gereksinimleri önemli bir faktördür.

Rüzgâr Perdesi Kullanamı

Rüzgâr perdesi sistemi ticari olarak yaygın bir şekilde uygulanmaktadır ve modern mimari tasarımlarda en çok dikkat çeken özelliklerden biridir. Çoğu işletme sahibi, sağladığı ticari kazançların bolluğu nedeniyle giydirme cephe sistemlerini seçiyor. Ticari camcıların tavsiye ettiği sistemlerden ve en uygulanabilir seçeneklerden biridir. Etkileyici görseller; rüzgâr perdesi yapının tasarımına kattığı çarpıcı ve çarpıcı görseller tartışılmaz. Giydirme cephe montajı ile binanın şık ve sağlam tasarımı, müşterileri çekecek ve modern mimari yapıların ve tasarımın standart taleplerini karşılayacak kadar etkileyicidir.

Sağlam ve dayanıklı yapı; rüzgâr perdesi öncelikle alüminyum gibi düşük ağırlıklı, ancak güçlü ve sağlam yüksek kaliteli içeriklerden oluşur. Alüminyum ayrıca bina yapısının dayanıklılığını da arttırır. Rüzgâr perdesi bir diğer mükemmel avantajı ise tasarımda esneklik sağlamasıdır. Projenizi planlarken ve tasarlarken, ticari cam üreticilerinin yardımıyla özelleştirilmiş yapılar inşa etmek için geniş bir özerkliğe sahipsiniz. Belirtildiği gibi, giydirme cephelerin yapımında oldukça esnek bir metal olan alüminyum kullanılır; bu nedenle tasarım engelleri yoktur. Ticari camcılar ve cam üreticileri, iş markanızı yansıtmanıza yardımcı olan proje kriterlerini hızla karşılayabilir.

Düşük İnşaat Maliyetleri

Rüzgâr perdesi sistemi imalatı hafif malzemeler içerdiğinden yapım maliyetini büyük ölçüde düşürür. Ağırlığını destekler; rüzgâr perdesi teknik olarak binadan destek almadan ağırlığını taşıyacak şekilde tasarlanmıştır. Rüzgâr perdesi montajı, güç tüketimini büyük ölçüde azalttığı için uygun maliyetli bir yatırım olabilir. Giydirme duvarlar, bina sıcaklığının dengelenmesine yardımcı olur. Sıradan camla karşılaştırıldığında, en yeni giydirme cepheler binanın ısıtma taleplerini % 40,8 oranında azaltır. Rüzgâr perdesi aynı zamanda aydınlatma verimini arttırır, bu sayede aydınlatma faturalarını düşürür. Böylece, genel olarak güç tüketimini azaltırlar. Buna ek olarak, giydirme cepheler Ultraviyole ışınlarının penetrasyonunu da azaltır. Birden fazla rüzgâr perdesi türleri incelemek için https://urtim.com/tirmanir-sistemler/climbset-ruzgar-perdesi-sistemi/ adresini ziyaret edebilirsiniz.