SAÇ KAYBINA KARŞI ETKİLİ ÇÖZÜM; SEBAMED SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ŞAMPUAN

featured

Saç dökülmesi bazen mevsim geçişlerine bağlı bazen de genetik faktörlerin etkisiyle yıllardır hem kadınların hem de erkeklerin ortak sorunu oldu. Saç kaybının önüne geçmek için erken dönemde saça ve saç derisine bakım yapmak büyük önem taşıyor. Etkinliği klinik olarak test edilen  Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Şampuan, cildin ideal ph değeri olan 5.5 pH değerine sahip özel formülüyle saç köklerine besin ve oksijen sağlayarak saç köklerini güçlendirir. Saç kökü, saç derisi ve  saç teli bakımını yaparak saç dökülmesini önlemeye  ve dolgun saçlara kavuşulmasına yardımcı olur.

Hava kirliliği, yoğun stres, mevsim değişikliği, hormonal değişiklikler, saçlara uygulanan kimyasal işlemler, genetik faktörler ve kullanılan bazı ilaçlar hem kadınların hem de erkeklerin saç dökülmesi yaşamasına neden olabiliyor.

Cildin ideal pH değeri olan 5.5 pH değerine sahip Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Şampuan, özel formülüyle saç köklerini güçlendirerek saçınızın güzelliğini garanti altına alır ve saçlara dolgunluk kazandırmaya yardımcı olur.

Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Şampuan, saç köklerine giden oksijen ve besleyici madde miktarını artırırken saç kaybını azaltıyor. Bununla birlikte sabun ve paraben içermeyen Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Şampuan, saçtaki nemi koruyarak hacim kazandırıyor.

Yapılan klinik çalışmalara göre*; Sebamed Saç Dökülmesine Karşı şampuan saç dökülmesinde yüzde 90 azalma ve saç yoğunluğunda yüzde 93 artış sağlıyor.