SAĞLIK SEKTÖRÜNDE STRATEJİK PAZARLAMA EĞİTİMİ LABA TÜRKİYE’DE!

featured

Sağlık sektörü dünya genelinde değişim ve gelişim sürecinden geçiyor. Sektördeki kurumlar, hasta odaklı pazarlama ve hizmet yaklaşımlarını, süreçlerinin merkezinde konumlama ihtiyacı duyuyor. Alanının en iyisi ve işin mutfağından gelen deneyimli eğitmenlerle katılımcıları bir araya getirmeye devam eden Laba, Medicana Sağlık Grubu Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Nazan Durmuş ile “Sağlık Sektöründe Stratejik Pazarlama Eğitimi” içeriğiyle sağlık sektöründe hasta odaklı güçlü bir markanın ve pazarlama stratejisinin nasıl oluşturulacağını, hasta ile iletişim ve etkileşim yol haritalarının nasıl kurgulanacağını ve bu süreçte teknik ve pratik uygulamaların nasıl sentezlenebileceğini katılımcılarına sunuyor.

 

Sağlık Sektöründe Hasta Odaklı ve Güçlü Bir Marka Olmak Neden Önemli?

 

Sağlık hizmeti ihtiyacı duyan hasta ve hasta yakınları, deneyimlerini karar süreçlerinde önceliklendirerek kaliteli sağlık hizmeti almayı tercih ediyorlar. Değişim ve dönüşüm sürecinden geçen sağlık sektörü ise hizmet koşullarını yeniden şekillendirmek durumunda kalıyor. Sağlık sektöründe hasta odaklı güçlü bir marka olmak, iyi bir pazarlama stratejisi ve kaliteli hizmet anlayışına sahip olmak şirketleri ileriye taşıyacak önemli noktalar arasında yer alıyor. Şirketinizi ileriye taşımak, kişisel markanızı oluşturmak, sağlık sektöründe görev alarak pazarlama profesyoneli olmak istiyorsanız almanız gereken en önemli eğitim ise Sağlık Sektöründe Stratejik Pazarlama Eğitimi olarak öne çıkıyor.

 

Sağlık Sektöründe Stratejik Pazarlamaya Dair A’dan Z’ye Her Şey Laba Türkiye’de

 

Stratejik pazarlama, sağlık alanında çalışmalar yapan ya da yapmak isteyen kişiler için temel bir gereksinim olarak öne çıkıyor. Laba Eğitmeni Medicana Sağlık Grubu Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Nazan Durmuş’un katılımcılarına sunacağı Sağlık Sektöründe Stratejik Pazarlama Eğitimi sektördeki önemli noktalara değinerek katılımcıları geliştiriyor. Nazan Durmuş’un geri bildirimleriyle gerçekleşecek uygulama temelli eğitim 12 online dersten oluşuyor. Bireysel değerlendirmeler, ödevler ve size kariyer yolculuğunuzda hep destek olacak ek materyaller ile dolu bir içeriğe sahip Sağlık Sektöründe Stratejik Pazarlama Eğitimi, dünya ve Türkiye’de sağlık pazarı trendleri, rakipleri ve pazarları tanıma, pandemi döneminde sağlık hizmetleri ve sunumu gibi konulara değiniyor. Her bir öğrenciyle özel olarak ilgilenilen eğitim sonunda katılımcılar kendi kariyer yolculukları için hazırlayacakları yol haritaları ile basamakları hızla tırmanacak ve her biri birer yönetici ya da yönetici adayı olarak hayatlarına devam edecekler.