Samimi Nakliyat ile aklınızdaki sorulara cevap bulun

Samimi Nakliyat kurulduğu günden bu yana %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergilerken müşterileriyle de sürekli olarak diyalog halinde bulunmaktadır.

featured

Samimi Nakliyat kurulduğu günden bu yana %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergilerken müşterileriyle de sürekli olarak diyalog halinde bulunmaktadır. Taşınma sürecin en son derece stresli ve bireyler üzerinde büyük bir yük oluşturan süreç olduğunun farkına vararak bu anlamda müşterilerinin yüklerini hafifletmek için çaba sarf etmektedir. Kuruluş taşıma işlemlerinin öncesinde ücretsiz bir ekspertiz hizmeti vererek bu anlamda taşınma süreci ile ilgili olarak ön değerlendirme yapmaktadır. Taşınma sürecinin bütün ayrıntıları göz önünde bulundurulan bu değerlendirme süreci içerisinde bireylere objektif bir fiyatlandırma listesi çıkartılarak taşınma süreci sonunda çeşitli sürprizlerle karşılaştırmasına mani olmaktadır.

Samimi Nakliyat şeffaf bir hizmet sunar

Samimi Nakliyat evden eve taşımacılık işlemleri başta olmak üzere şehirlerarası taşımacılık ofis taşımacılığı ve İzmir sigortalı nakliyat hizmetleri konusunda profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir. Kuruluş kendisini müşterilerinin yerine koyan ve kendi eşyalarını taşıyormuşcasına titizlikle hareket eden personeli ile hızlı bir taşınma sürecinin noktalanması konusunda var gücüyle çaba sarf eder. Firma taşınma günü profesyonel ekiple tam zamanında müşterilerinin kapısına gelerek herhangi bir hasar ya da sıkıntı oluşmadan güvenli bir biçimde taşınma işleminin sağlanmasına çalışır. Profesyonel ekip toplanan eşyaların kolilenmesi gerektiği zaman asansörlü taşıma işleminin de gerçekleştirilmesi konusunda fayda sağlar. Kuruluş bütün eşyalar taşınmaya hazır olduğu zaman doğru adrese doğru ve güvenli bir biçimde taşıma işlemlerini gerçekleştirir.

Kaynak: https://www.samiminakliyat.com.tr/