Sedat Peker 6. Videoyu Youtube Üzerinden Yayınladı

Yayınladığı videolar ve ortaya attığı iddialarla Türkiye'de tartışmalara neden olan Sedat Peker, 6. videoyu da yayınladı. Hedefine yine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu koyan Peker, kendisinin adamı olduğunu iddia ettiği sabıkalı Erdal Aras'ın Bakan Soylu tarafından Doğru Yol Partisi MKYK üyesi ve Sancaktepe Belediye Başkan adayı yapıldığını öne sürdü.

featured

Yayınladığı videolar ve ortaya attığı iddialarla Türkiye’de tartışmalara neden olan Sedat Peker, 6. videoyu da yayınladı. Hedefine yine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu koyan Peker, kendisinin adamı olduğunu iddia ettiği sabıkalı Erdal Aras’ın Bakan Soylu tarafından Doğru Yol Partisi MKYK üyesi ve Sancaktepe Belediye Başkan adayı yapıldığını öne sürdü.

Organize suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle hakkında kırmızı bülten talep edilen Sedat Peker, yeni bir video daha yayınladı. Peker, 71 dakikalık bu videosunda “Zaferin Büyüklüğü Mücadelenin Zorluğuyla Ölçülür” başlığına yer verdi.

“SABIKALI ERDAL ARAS’I BELEDİYE BAŞKAN ADAYI YAPTIN”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile uzun zamandır videolar üzerinden büyük bir tartışmaya giren Peker, bugün sabah saatlerinde yayınladığı yeni videoda da hedefine Bakan Soylu’yu koydu.

Sedat Peker, Bakan Soylu’nun DYP Genel Başkanlığı’na seçilirken kendisinin “elemanı” olan sabıkalı Erdal Aras’ı DYP MKYK üyesi yaptığını ve Sancaktepe Belediye Başkan adayı olarak gösterdiğini iddia etti.

KİTAP BU KEZ YILMAZ ÖZDİL’İN “SON CÜRET”İ

Her videosunda masaya kitaplar koyarak mesaj veren Peker’in önünde bu sefer Yılmaz Özdil’in Son Cüret kitabı yer aldı.

SEDAT PEKER 6. VİDEO

Bir süredir Birleşik Arap Emirlikleri’nde olduğunu açıklayan Sedat Peker, bugüne kadar toplam 6 video yayınladı.

2 Mayıs 2021 tarihinde ilk videosunu yayınlayan Peker, Mehmet Ağar ve “Pelikancılar” hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Peker, 6 Mayıs’ta yayınladığı videoda Yeldana Kaharman’ın şüpheli ölümü hakkında Mehmet Ağar ve oğlu Zülfü Tolga Ağar’ı suçladı.

9 Mayıs tarihinde bir video daha yayınlayan Peker, eski AK Parti milletvekili Feyzi İşbaşaran’ın “karakolda kemiklerini kırdırdığını” söyledi.

Peker, 13 Mayıs’ta bir video daha yayınlayarak İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu hedefe aldı. Soylu’nun “kendisine koruma verdiğini, bazı konularda yardım istediğini” iddia eden Peker, İçişleri Bakanı tarafından yalanlandı.

Peker 16 Mayıs’ta yayımladığı beşinci videosunda da İçişleri Bakanı Soylu’ya hitaben, “Her hafta canını bir kere yakacağım” dedi.