Şeffaf Kamelya Brandası

Şeffaf kamelya brandası ister yazın sıcağından korunup daha serin bir ortama sahip olmak için ister kışın oluşan yağmur, fırtına, rüzgar, kar gibi olumsuz hava koşullarından korunmak için yaptırılan branda çeşitlerinden biridir.

featured

Şeffaf kamelya brandası ister yazın sıcağından korunup daha serin bir ortama sahip olmak için ister kışın oluşan yağmur, fırtına, rüzgar, kar gibi olumsuz hava koşullarından korunmak için yaptırılan branda çeşitlerinden biridir. Şeffaf brandacı ile istediğiniz renkte ve dayanıklı kumaş modelleri ve şeffaf branda malzemesi ile istediğiniz model ve büyüklükte şeffaf kamelya brandaya sahip olmanız mümkün. Oluşturmak istediğiniz pencere ya da kapıyı şeffaf kamelya brandasının neresinde ve ne boyutta açmak istiyorsanız boyutunu belirlediğiniz miktarı yetkili arkadaşlara belirterek istediğiniz modelde şeffaf kamelya branda oluşturabilirsiniz.

Kafe Ve Restoran Brandası

Kafe, restoran ve kış bahçesi, balkon gibi dış mekanda oluşturulmak istenen kapalı yerlerde maliyeti yüksek olan cam balkon kullanmak yerine daha az maliyet ile elde edilebilen şeffaf branda son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Şeffaf branda sayesinde dış mekanlar da kapatılarak bu mekanların kullanımının sağlanması ve daha kullanışlı olması mümkün olmaktadır. Kapatılmış olan mekanı yağmur, rüzgar, soğuk gibi hava şartlarının olumsuz etkilerinden koruyarak daha hoş vakit geçirip bu mekanları daha uzun süre kullanabilmenize olanak sağlamaktadır. Ayrıca şeffaf brandaların kenarlarında bulunan fermuarlar sayesinde soğuk kış mevsiminde ve bahar aylarında kapalı olarak kullanılabilinir. Ayrıca fermuarları açıp toplanarak yazın açık alana dönüşüm sağlayıp ortamın temiz havasını içinize çekerek kullanabilmek de mümkündür.

Şeffaf Kış Bahçesi Brandası

Şeffaf kış bahçesi brandası ile oluşturulmuş olan mekanlarınızı rüzgardan, yağmurdan, kardan, soğuktan, sıcaktan ve benzeri doğal afetlerden korumaya yarayan şeffaf dış cephe kaplamasına denilmektedir. Şeffaf brandacı sitesi geniş alana hitap ederek branda çeşitlerinin en yaygın olan şeffaf branda ile pek çok mekana kaliteli ve uygun fiyatlar sunarak uygulanmaktadır. Şeffaf branda ile iç ve dış görüş açısı kapatılmadığı için içinde güzel vakit geçiren kişiler kendini doğa ile iç içe inmiş gibi hissetmektedir. Kullanılan malzemeler genellikle su geçirmez sert naylon, kalın ya da ince kumaş, muşamba bezleri gibi malzemelerden oluşur.

Şeffaf Branda Montajı Nasıl Olur?

Şeffaf branda montajı yapabilmek için ilk önce brandanın yapılacağı mekanın ölçüsü alınır. Daha sonra oluşturulacak olan şeffaf kış bahçesinin dış kaplamasının çerçevesinin rengi seçilir. Nasıl yapılacağına karar verilmiş olan şeffaf branda üretimi yapıldıktan sonra kapatılacak olan dış mekanlara montajı yapılarak bu alanın kullanımının sağlanması mümkün olur. Oluşturulmuş olan ortama zevkinize göre daha estetik ve daha şık bir görünüm sağlamak için istenilen tüm renk seçeneklerini seçip kullanmak mümkündür.

Şeffaf branda fiyatları oluşturulacak olan mekanın büyüklüğüne, kullanılacak olan malzemenin kalitesine ve şeffaf branda m2 fiyatlarına göre değişim göstermektedir. Bu yüzden şeffaf branda fiyatları öğrenilmek istenirken önce belirtilmiş olunan bu özelliklerin satıcı ve alıcı tarafından belirlenmesi gerekmektedir. Şeffaf brandacı sitesinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.