Serenay Sarıkaya ve Mert Demir Aşkı Gündemde

featured

Serenay Sarıkaya’nın Aşk Hayatı

Serenay Sarıkaya , 2020 yılında ünlü komedyen Cem Yılmaz ile yaşadığı aşkla gündeme gelmişti. Ancak çift, 1 yıllık ilişkilerinin ardından ayrılık kararı almıştı. Ayrılığın ardından Sarıkaya’nın adı birçok isimle aşk dedikodusuna karıştı. Ancak her seferinde “Özel Vbet hayatımda kimse yok” diyen Sarıkaya, şarkıcı Mert Demir ‘e olan hislerini saklamadı.

Mert Demir İle Aşk İtirafı

Serenay Sarıkaya , “Ateşe Düştüm” şarkısında Mert Demir’e vokal yapmış olsa da iddiaları ilk başta yalanladı. Ancak çift, birlikte çıktıkları İtalya tatili dönüşünde havalimanında görüntülenince Vbet giriş Sarıkaya, aşk itirafını yapmaktan çekinmedi. Sarıkaya, “İlişkimiz güzel gidiyor, her şey yolunda” açıklamasını yaptıktan birkaç gün sonra da çift el ele görüntülendi.

Mert Demir’in Fiyatı Yükseliyor

Birliktelikleri devam eden Serenay Sarıkaya ve Mert Demir çifti hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. Vbettr Sarıkaya’dan önce sahne fiyatı 500 bin lira olan Demir’in, şu an 2 milyon liraya sahne aldığı konuşuluyor. Demir’in popülaritesinin aşk hayatına yansıması merak konusu olmaya devam ediyor.