Sergen Yalçın Cezalı Duruma Düştü

Beşiktaş - Gaziantep FK mücadelesinin 52. dakikasında yaşanan bir pozisyonda hakeme itiraz ettiği için sarı kart gören teknik direktör Sergen Yalçın, cezalı duruma düştü. Yalçın, gelecek hafta oynanacak Medipol Başakşehir mücadelesinde takımının başında olamayacak.

featured

Beşiktaş – Gaziantep FK mücadelesinin 52. dakikasında yaşanan bir pozisyonda hakeme itiraz ettiği için sarı kart gören teknik direktör Sergen Yalçın, cezalı duruma düştü. Yalçın, gelecek hafta oynanacak Medipol Başakşehir mücadelesinde takımının başında olamayacak.

Spor Toto Süper Lig’in 29’uncu haftasında oynanan Beşiktaş – Gaziantep Futbol Kulübü karşılaşmasının 52’nci dakikasında sarı kart gören teknik direktör Sergen Yalçın, cezalı duruma düştü. Tecrübeli adam gelecek hafta oynanacak Medipol Başakşehir karşılaşmasında takımının başında yer alamayacak.

4. SARI KARTINI GÖRDÜ

Beşiktaş’ta teknik direktör Sergen Yalçın, Medipol Başakşehir karşısında cezalı duruma düştü. Daha önce 3 sarı kartı bulunan Sergen Yalçın, Gaziantep FK maçının 52’nci dakikasında meydana gelen bir pozisyon sonrasında hakem Mete Kalkavan’a itirazda bulununca sarı kartla cezalandırıldı. Tecrübeli teknik adam bu kartla birlikte, 4’üncü sarı kartını gördü ve cezalı duruma düştü.