Sergen Yalçın’ın Sevgilisi Daha Önce İsmail YK’nın Klibinde Oynamış

Beşiktaş'ın teknik direktörü Sergen Yalçın ile birlikte olduğu öğrenilen 22 yaşındaki Ukraynalı model Lisaveta Karibskaya'nın, İsmail YK'nin 'Tatlı Kız' adlı şarkısının klibinde yer aldığı öğrenildi. Klipte güzel modelin İsmail YK ile samimi görüntüleri magazin dünyasının dikkatini çekti.

featured

Beşiktaş’ın teknik direktörü Sergen Yalçın ile birlikte olduğu öğrenilen 22 yaşındaki Ukraynalı model Lisaveta Karibskaya’nın, İsmail YK’nin ‘Tatlı Kız’ adlı şarkısının klibinde yer aldığı öğrenildi. Klipte güzel modelin İsmail YK ile samimi görüntüleri magazin dünyasının dikkatini çekti.

Sergen Yalçın’ın şampiyonluğu kadar şu sıralar aşk hayatı da gündemde. Beşiktaş’ı hem ligde hem de kupada şampiyonluğa taşıyan Sergen Yalçın, 22 yaşındaki Ukraynalı model Lisaveta Karibskaya ile bir süredir birliktelik yaşıyor. Yalçın’ın zaferlerinde duygusal paylaşımlar yapan Karibskaya hakkında şaşırtıcı bir görüntü ortaya çıktı.

Sergen Yalçın'ın Ukraynalı sevgilisinin İsmail YK'nın klibinde oynadığı ortaya çıktı

HESAPLARI DONDURDU

Lisaveti’nin, İsmail YK’nın klibinde oynamasının fark edilmesi gündemde yer etti. ‘Tatlı Kız’ klibinde rol alan Ukraynalı modelin İsmail YK ile samimi halleri, magazin dünyasının dikkatinden kaçmadı. Modellik yapan 22 yaşındaki Ukraynalı Lisaveti, Sergen Yalçın’la ilişkisi sonrası sosyal medya hesaplarını dondurma kararı almıştı.