Serkay Tütüncü, Burcu Özberk Yaşadığına Dair Çıkan İddialara Yanıt Verdi

featured

Oyuncu Serkay Tütüncü ile eski rol arkadaşı Burcu Özberk’in gittikleri bir partide yakınlaştıkları hatta öpüştükleri ileri sürüldü. Cihangir’de görüntülenen Tütüncü, Özberk ile çok yakın arkadaş olduklarını anlattı.

Oyuncu Serkay Tütüncü, geçtiğimiz akşam Cihangir’de bir mekan çıkışı görüntülendi. Ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden yakışıklı oyuncu, yarı çıplak fotoğrafını paylaşıp hemen silmesi ve Burcu Özberk’le çıkan aşk iddiasına da açıklık getirdi.

OTURDUĞU SEMTİ DEĞİŞTİRDİ

6 senedir Cihangir’de oturan oyuncu, Moda’ya taşındığını söyleyerek “6-7 senedir Cihangir’de oturuyordum. Artık Moda’ya taşındım. Cihangir’in kaosundan yoruldum, burası çok kalabalık o yüzden Moda’ya taşındım.” dedi.

“FOTOĞRAFIMI ABARTILI BULDUĞUM İÇİN SİLDİM”

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yarı çıplak pozunu paylaşan Tütüncü, o fotoğrafı neden kaldırdığını açıkladı. Ünlü oyuncu, “Arkadaşlarım beğendi ama sonra abartılı olduğunu fark ettim. Çıplak değildim. Dediğim gibi, abartılı bulduğum için sildim” şeklinde konuştu.

“BURCU İLE ÇOK YAKIN ARKADAŞIZ”

Geçtiğimiz haftalarda bir partide meslektaşı Burcu Özberk ile yakınlaşmasına da değinen Serkay Tütüncü, “Bu soruyu iyi ki sordunuz. Burcu ile çok yakınız ama sadece arkadaşız. Ortak arkadaşlarımızla bir partide eğlendik” diyerek aşk iddiasını yalanladı.

“ZEKİ KADINLARDAN HOŞLANIYORUM”

Serkay Tütüncü, ‘Kadınlarda neye bakarsınız?’ sorusuna, “Şu anki kafamla kesinlikle zeka derim. Belki 6-7 yıl önce sorsanız bu soruyu ‘Küçük bir burnu olsun, saçları şöyle olsun’ diyebilirdim. Artık bunların gerçekten hiçbir öneminin olmadığını düşünüyorum. Çok güzel kadınlar görüyor, tanıyorsunuz ama beş dakika bile aynı ortamda duramayabiliyor, irite olabiliyorsunuz. O yüzden artık kesinlikle zeki kadın! Ne deniyordu ona sapyoseksüel mi?” cevabını verdi.