Seyir Halindeki Otomobilden Dışarıya Ateş Açan AK Parti’li Başkana Soruşturma Açıldı

AK Parti Aydın İl Gençlik Kolları Başkanlığı Ekonomi ve Mali İdari İşler Başkanı Cemal Başaran, trafikte seyir halindeyken otomobilinin camından tabancayla etrafa rastgele ateş açtı. Başaran'ın sosyal medyadan paylaştığı görüntüler tepki çekerken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. AK Parti Aydın İl Başkanı ise Başaran'ın istifasının alındığını açıkladı.

featured

AK Parti Aydın İl Gençlik Kolları Başkanlığı Ekonomi ve Mali İdari İşler Başkanı Cemal Başaran, trafikte seyir halindeyken otomobilinin camından tabancayla etrafa rastgele ateş açtı. Başaran’ın sosyal medyadan paylaştığı görüntüler tepki çekerken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. AK Parti Aydın İl Başkanı ise Başaran’ın istifasının alındığını açıkladı.

AK Parti Aydın İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı, Ekonomi ve Mali İdari İşler Başkanı Cemal Başaran, otomobiliyle seyir halindeyken sol eline aldığı kurusıkı tabancayla havaya rastgele ateş açtı. Otomobilin sağ ön koltuğunda oturan kişi de o anları cep telefonuyla görüntüledi.

GÖRÜNTÜLER TEPKİ ÇEKTİ

Başaran, bir düğünden dönerken çekildiği ileri sürülen görüntüleri, dün gece Twitter hesabından paylaştı. Görüntüler sosyal medyada tepki çekti. Çine Cumhuriyet Başsavcılığı’nın soruşturma başlattığı Başaran, tepkiler üzerine paylaşımını kaldırdı.

“İSTİFASI ALINDI”

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, “Olayı duyar duymaz partiden ve görevinden istifasını gece yarısı aldık. Gereken yapıldı. Böyle bir şeyi kabul edemeyiz” dedi.