Shiba Floki Inu, Dogecoin ve Magic Internet Money

featured

Shiba Inu ırkının geleceğini hiç merak ettiyseniz, doğru yere geldiniz. Dogecoin, Floki Shiba, Magic Internet Money ve çok daha fazlası hakkında yazdım. Neden bu kadar popüler olduklarını öğrenmek için bu üç harika ırka daha yakından bakalım. Ayrıca Floki Inu‘nun inanılmaz yetenekleri hakkında bilgi edinin.

Floki Shiba

Floki Inu (FLOKI), benzersiz bir viking kask tasarımına sahip topluluk tabanlı bir kripto para birimidir. Dogecoin gibi Floki de büyük bir hayran topluluğu tarafından destekleniyor. Musk, Shiba Inu’su hakkında tweet attı ve ona bir fiyat artışı sağladı. Musk, bir Shiba Inu yavrusunu evlat edinerek kripto topluluğuna bile dahil oldu!

Floki Inu yakın zamanda Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve gelecekte bu yüksek seviyeyi tekrar test edebilir. Zirveyi yeniden elde etmek için Floki Inu’nun bir yükseliş trendi oluşturması ve ardından en az yüzde 12000 artması gerekiyor. Şu anda yatay işlem görüyor ve değerlemede yavaş yavaş değer kaybediyor. Mevcut fiyat hedefinin üzerine çıkıp çıkmayacağı belli değil.

Dogecoin

Floki Inu, kripto para tarihinin en çok satanlarından biri oldu ve birinin fiyatı son zamanlarda yaklaşık yüzde üç yüz arttı. O zamandan beri piyasa değerinde Dogecoin’i geçti. Floki Inu, kripto tarihi yazmaya pek hazır olmasa da, avlanmaya hevesli olduğu görülüyor. Düşük piyasa değerine rağmen, FLOKI geçen hafta büyük bir fiyat artışı gördü ve 1.700$’dan 60.000$’ın üzerine çıktı!

Sonuç olarak, kripto para birimi fiyatları yükseliyor. 0,21 dolardan başlayan Dogecoin, Musk’ın tweet’inden yedi buçuk saat sonra mütevazı bir artış gördü. Ancak, birkaç dakika sonra piyasaya çıktığında, kripto para 0,21 dolarlık fiyatına geri dönmüştü. Ancak memecoin’ler böyle çalışır. İlk ikisi “Dadoge” adlı bir grup tarafından yaratılmıştır.

Sihirli İnternet Parası

Genel olarak kripto para birimleri balon olarak kabul edilirken, köpek temalı kripto para birimlerinin sayısı giderek artıyor. Floki Inu bir istisna değildir. Tüm zamanların en yüksek seviyesinden %70’in üzerinde düştü ve şu anda en pahalı köpek temalı kripto para birimi. Bununla birlikte, kripto para biriminin birçok kullanımı vardır ve iddialı fayda projeleri vardır. Bununla birlikte Floki Inu, 2021’in son çeyreğinde en istikrarlı performans gösterenlerden biri oldu.

Floki’nin ana satış noktalarından biri, sözde sihirli formülüdür. Ürün kendisini bir sonraki SHIBA INU’su olarak lanse ediyor ve toplam 2 milyar dolarlık bir piyasa değeri talep ediyor. Ama bu bir aldatmaca mı? Gerçekten yatırım yapmaya değer mi? Kesinlikle öyle görünüyor. Ancak, fiyat yalnızca daha fazla insan yatırım yaparsa artacaktır. Ancak Magic Internet Money’in riskleri ve sakıncalarının farkında olmanız gerekir.

Floki Inu

Üst düzey bir ekip üyesine göre, Shiba Floki Inu‘nun Viking-dogcoin flop’u bu yıl gerçekleşebilir. FallDamage, projenin 2018’de tersine dönmesine yardımcı olabilecek temellerini tartıştı. Örneğin, Valhalla adlı köpeğin metaverse’ini ve oynayarak kazanılan ödüllerin FLOKI kazanmanıza nasıl yardımcı olacağını açıkladı. Ayrıca Floki yavrusunun zorlu doğumundan ve evlat edinilmesinden de bahsetti.

Köpek temalı kripto para birimleri arasında Floki Inu da bir istisna değildir. İlginç ismine ve popülaritesine rağmen, kripto para birimi diğer muadilleri kadar başarılı değil. Sonuç olarak, bir balon olarak kabul edilir. Ama hevesli bir Shiba Inu hayranıysanız, denemeye değer olabilir. Floki Inu, tüm zamanların en yüksek seviyesinden hala yaklaşık %70 aşağıda ve Floki Inu’yu satın almak, daha büyük kripto para birimlerine yatırım yapmaktan daha fazla risk içeriyor.

Elon Musk’ın kardeşi

Elon Musk’ın kardeşi Kimbal Musk, Floki Inu adlı iddialı bir kripto projesi üzerinde çalışıyor. O ve Elon Musk’ın erkek kardeşi de dünya çapında gıda güvensizliğini ele almak için çalışıyorlar ve Valhalla adlı bir oyun metaverse, FlokiPlaces adlı bir ticari ürün pazarı ve Flokiversity adlı bir içerik/eğitim platformu gibi projelerde işbirliği yapıyorlar. Shiba Floki Inu’nun hissesi, Kimbal’ın şirketi Floki’nin yaptığı gibi son günlerde %31.2 yükseldi.

CoinMarketCap ve Coingecko’ya göre Floki Inu, son birkaç ayda muazzam bir piyasa değeri kazandı. Shiba Floki, Elon Musk’ın kardeşi ile daha sağlam bağları olmasına rağmen Floki Inu tokeni ile karıştırıldı. Sıralamalarda hızla yükseldi ve yüzde binlerce kazanç elde etti ve CoinMarketCap’in ana sayfasında belirgin bir şekilde yer aldı. CNBC ve The Guardian gibi haber kaynakları da Floki Inu’nun ortaya çıkışını bildirdi. Ancak, fiyat artışı bir yanlış adlandırmadan kaynaklanmış olabilir ve yatırımcılar FLOKI’yi satın almaktan kaçınmalıdır.

Not: Yatırım Tavsiyesi Değildir!