Sigortam.net’ten sağlık sigortalarında çok özel hediyeler

featured

Türkiye’nin lider insurtech markası Sigortam.net, kişiye özel sigorta danışmanı hizmetiyle fark yarattığı sağlık sigortalarında, müşterileri için çok özel bir kampanyaya imza atıyor ve birbirinden güzel hediyeler dağıtıyor. 19 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek kampanyada, Özel Sağlık Sigortaları ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları için teklif alan, form dolduran ya da poliçe yaptıran herkes, Apple Watch SE, Xiaomi portatif koşu bandı ve Oral-B şarjlı diş fırçası kazanma şansı elde ediyor.

‘Müşterinin Şampiyonu’ olma vizyonuyla pek çok yeniliğe imza atan Türkiye’nin ilk ve lider dijital sigorta platformu Sigortam.net, sağlık sigortası için teklif alan, form dolduran ya da poliçe yaptıran tüm müşterilerini çok özel hediyeler ile buluşturuyor.

Sigortam.net’in 19 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek kampanyası kapsamında yapılacak çekiliş sonunda, bir kişi Apple Watch SE, üç kişi Xiaomi portatif koşu bandı, 10 kişi ise Oral-B şarjlı diş fırçası kazanma şansı yakalayacak.

Kampanya tarihleri boyunca Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ya da Özel Sağlık Sigortası için teklif alan ya da form dolduran tüm Sigortam.net müşterileri kampanyaya katılma ve bir adet çekiliş hakkı elde ederken, Sigortam.net’ten sağlık sigortası satın alanlar ise poliçelerinin her 50 TL’si için ayrı bir çekiliş hakkına sahip olacak.