Simeone’dan Eski Öğrencisi Arda Turan’a Anlamlı Ziyaret

featured

Atletico Madrid’in deneyimli teknik direktörü Diego Simeone, Türk futbolunun yıldız isimlerinden ve şimdilerde Eyüpspor’un başında bulunan Arda Turan’a duygusal bir ziyarette bulundu. Turan, futbolculuk kariyerinde bir dönem Simeone’nin yönetiminde top koşturmuştu.

Arda Turan, sosyal medya üzerinden yaptığı adaxbet paylaşımla bu özel ziyareti takipçileriyle paylaştı. Paylaşımında duygusal ifadeler kullanan Turan, “Hayat, yaşadığımız anların toplamından ibaret. Sahip olduğumuz başarılar kağıda, dostluklar ise kalbe yazılıyor. Simeone ile geçirdiğim yıllar boyunca birçok başarıya imza attık. İstanbul ziyaretinde bize zaman ayırarak, takımımızın adaxbet giriş antrenmanına sürpriz bir ziyarette bulundu. Futbola olan tutkusu ve dostlarına verdiği değeri her fırsatta gösteren Simeone, bu ziyaretiyle kalbinin ne kadar büyük olduğunu bir kez daha kanıtladı,” ifadelerini kullandı.

Arda Turan, Simeone’nin ziyaretinin kendisi ve takımı için büyük bir sürpriz olduğunu belirtirken, tecrübeli teknik adamın antrenman sonrası oyuncuları tek tek tebrik ederek desteklerini ifade ettiğini de paylaştı. Turan, “Taktik dehası olan Mister, bugün kalbinin de ne kadar büyük olduğunu gösterdi. Seni seviyorum Mister, her zaman sevdim, hep seveceğim. Bu özel anı ve dostluğumuzu ömrüm boyunca unutmayacağım,” diyerek duygularını dile getirdi.