Simple Markası ile Tanıştınız mı?

featured

 

İyi kalpli cilt bakım markası simple, normal, yağlı, karma ve hassas her cilt tipiyle uyumlu olarak geliştirilmiştir. İçeriğinde renklendirici boya, parfüm, alkol ve sert kimyasallar bulunmayan cilt dostu markadır. Simple deneyenlerin beğenisini kısa süre içerisinde beğenmeyi başarmıştır.

Yüz temizleme jeli, makyaj temizleme suyu, nemlendirici, serum gibi ürünleri geniş yelpazesinde barındırmaktadır. Tüm ürün çeşitlerini Dermokozmetika sitesinden inceleyebilirsiniz.

Cildin sağlıklı ve bakımlı görünmesi için en temel adım cilt bakımının düzenli olarak yapılmasıdır. Cilt bakımının olmazsa olmazları arasında temizleyici ve nemlendirici yer alır. Cildimiz makyaj yapılsın ya da yapılmasın birçok sebepten hızlıca etkilenir ve ciltte siyah nokta, akne ve yaşlılık belirtileri gibi problemler oluşur. Bunların yanı sıra cilt temizlenmediğinde cilt yüzeyinde kir birikir ve gözeneklerin tıkanmasına neden olur. Bu sebeple de sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa cildi düzenli olarak temizlemek gerekir.

Simple markası da bu doğrultuda özenle geliştirdiği ürünleri tüketicilerle buluşturmaktadır. Simple hem çevre hem cilt dostudur. Yeşil ambalaj tasarımı ile temiz içeriğe sahip ürünler her cilt tipine hitap eder. Uygun fiyat politikasıyla da en sık tercih edilen markalardandır.

  • Cildin pH ile dengelidir.
  • Dermotolojik olarak test edilmiştir.

Markanın popüler ürünleri arasında Refreshing Facial Wash temizleme jeli yer alır. Hassas ciltler için geliştirilmiş ferahlatıcı etkili yüz temizleme jelidir. Cildi nazikçe temizler, içeriğinde bulunan multivitamin B5 cildi nemlendirir ve besler. Geliştirilmiş özel formülü sayesinde cildi tazeler, yeniler ve canlılık kazandırır.

Tüm cilt tipleriyle uyumlu olarak geliştirilmiş ürünleri Dermokozmetika.com sitesi üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.