Sivasspor, Uğur Çiftçi’nin Galatasaray’a Transfer İddialarını Yalanladı

featured

Süper Lig ekibi Sivasspor’un Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Gökhan Karagöl, son günlerde gündemde olan Galatasaray’ın Uğur Çiftçi’yi transfer etme girişimlerini net bir şekilde yalanladı.

Geçtiğimiz günlerde, Uğur Çiftçi’nin Galatasaray’a transfer olacağı ve bu yönde bir teklifin yapıldığı haberleri basında yer almıştı. felixbet Ancak Sivasspor kulübü, bu haberleri kesin bir dille reddederek, resmi bir teklifin kendilerine ulaşmadığını vurguladı.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Ligde zorlu bir maraton devam ederken ve Galatasaray ile oynayacağımız maç yaklaşırken bu asılsız haberin kasıtlı ve kötü niyetli olarak çıkarıldığını düşünmekteyiz. Galatasaray tarafından kulübümüze hiçbir transfer teklifi gelmemiştir. Resmi açıklama yapılmadıkça, asılsız haberlere taraftarlarımızın ve  felixbet giriş kamuoyunun itibar etmemesini önemle rica ederiz.” ifadelerine yer verildi.

Bu açıklama ile Uğur Çiftçi’nin transferi konusunda net bir durum ortaya konmuş oldu ve futbolcu ile ilgili spekülasyonlar son buldu.