Son Dönemlerin Parlayan Kanalı Cakıldaklar

Youtube oldukça popüler olan sosyal medya platformlarından biri olarak karşımıza çıkar.

featured

Youtube oldukça popüler olan sosyal medya platformlarından biri olarak karşımıza çıkar. Youtube üzerinde açılan birçok kanal binlerce hatta milyonlarca kişi tarafından aktif şekilde izleniyor. Bu bağlamda bizleri karşılayan kanallardan biri de Cakıldaklar kanalıdır. Hem Youtube hem de İnstagram üzerinde oldukça popüler olan Cakıldaklar, üç kişilik bir ekipten oluşuyor. Enes, Mikail ve Doğukan Cakıldaklar kanalını 2016 yılında oluşturmuştur. Günümüze kadar geçen süreçte birçok farklı eğlenceli video içeriklerini de takipçileriyle paylaşmışlardır.

Şimdilerde ilerleyen süreçler için planladıkları projeleri uygulamaya geçiren Cakıldaklar, oldukça ilgi görmeye devam ediyor. Özellikle de dünya rekoru kırma konusunda planladıkları projeleri bir hayli merak ediliyor. Daha öncesinde dünyanın en büyük kibritini yaparak videosunu yayınlayan grup, her geçen gün büyüme gösteriyor.

Cakıldaklar İnstagram’da da İlgi Görüyor

Sosyal medya denildiğinde akıllara ilk gelen uygulamalardan olan İnstagram üzerinden de Cakıldaklar sıkı bir takipçi kitlesine sahip. Cakıldaklar Kanalında üretilen tüm video içeriklerinin yanı sıra İnstagram’da da farklı içerikler ve gönderi paylaşımı gerçekleştiriyorlar. Bu sayede birçok kişi Cakıldaklar’ın grup üyeleri konusunda çok daha fazla bilgiye erişim sağlayabiliyorlar. Üstelik insanları eğlendirme konusunda gösterdikleri başarılarla da herkes tarafından olumlu şekilde karşılanıyor.

Cakıldaklar Youtube kanalı veya İnstagram hesabı üzerinden ilerleyen süreçte ortaya çıkaracakları çalışmaları da görebilirsiniz. Aynı zamanda daha öncesinde yayınlanmış olan videolar için de Youtube kanalına göz atabilirsiniz.

Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UC3Y2dezPtXVEu8SiSHqNGWw

Instagram Adresi: https://www.instagram.com/cakildaklar_official/