Sosyal Medya Fenomeni Dilan Koç’a Kan Donduran Tehdit!

Tiktok fenomeni Dilan Koç ölüm tehdidi aldı. Başına gelenleri Tiktok ve Instagram'da paylaştığı videoda anlatan genç kız, "Seni öldürüp parçalara bölüp, tecavüz edip, ormana atacağız" diyorlar diyerek ağladı. İşte genç kızın yardım çığlığı

featured

Tiktok fenomeni Dilan Koç ölüm tehdidi aldı. Başına gelenleri Tiktok ve Instagram’da paylaştığı videoda anlatan genç kız, “Seni öldürüp parçalara bölüp, tecavüz edip, ormana atacağız” diyorlar diyerek ağladı. İşte genç kızın yardım çığlığı

TikTok fenomeni Dilan Koç, sosyal medyada yardım çığlığı attı. 20 yaşındaki fenomen, Tiktok ve Instagram hesaplarından paylaştığı videoda Sidar Alanç ve aile tarafından tehdit edildiğini açıkladı.

İstanbul Büyükçekmece’de yaşayan ve sosyal medya platformu üzerinden içerik üreticiliği yapan 21 yaşındaki Dilan Koç, eski üvey babasının gelini Zeynep Alanç (22) ile ortak bir canlı yayın gerçekleştirdi. İddiaya göre ikili, birçok kişinin izlediği canlı yayında; takipçilerin hediye ve ödül gönderdiği ve daha fazla ödül toplayanın kazandığı “cezalı yarış” isimli bir yarışma düzenledi.

DİLAN KOÇ’A KAN DONDURAN TEHDİT

Bu sırada gelini Zeynep Alanç’ın, eski üvey kızı Dilan Koç ile birlikte canlı yayın yaptığını gören Muzaffer Alanç, gelininden yayını kapatmasını ve Dilan Koç’u engellemesini istedi. Bunun üzerine Zeynep canlı yayından çıkarak Dilan Koç’u engelledi. Ancak kısa bir süre sonra farklı bir hesap açarak Dilan Koç’un yayınına bağlanan Zeynep Alanç, Dilan Koç tarafından yayından çıkarıldı. İddiaya göre Dilan kendisini engelleyen Zeynep’e kendisini bir daha takip etmemesini söyleyerek onu yayınından çıkardı. Bu durum Dilan için korku dolu bir sürecin başlangıç noktası oldu.