Sosyal medyanın gücü

Sosyal medya televizyon internet ve gazete platformlarının yanı sıra günümüzde en çok kullanılan ve birçok insan tarafından aktif olarak ilgi gören yeni bir medya alanıdır.

featured

Sosyal medya televizyon internet ve gazete platformlarının yanı sıra günümüzde en çok kullanılan ve birçok insan tarafından aktif olarak ilgi gören yeni bir medya alanıdır. Sosyal medyanın ortaya çıkması ile birlikte bireyler bilgi akışını daha hızlı öğrenebilmekte ve gündemi daha hızlı bir biçimde takip edebilmektedir. Öte yandan sosyal medya adına münhasır olarak bireylerin sosyalleşmesi içerisinde birçok alan tanır. En sık kullanılan sosyal medya platformları arasında Instagram yer alır. Instagram bireylerin sosyalleşmeleri fotoğraf paylaşmaları video paylaşmaları hikayelerinde birtakım paylaşımlarda bulunmaları yazı yazmaları yorum yapabilmeleri ve birbirleri ile mesajlaşabilir meleri gibi imkanlar sunmaktadır. Siyasi kişiliklerden iş yaşamına kadar birçok alan kurum ve kuruluş Instagram profiline sahiptir. Instagram tıpkı Facebook veya Twitter’da olduğu gibi Instagram gizli profil imkanı da sunar. Fakat Instagram gizli profili görme işlemlerini gerçekleştiren kaliteli uygulamalar bulunur.

Ghostegro app gizli profilleri gözler önüne serer

Google Play Store ve Apple Store üzerinden kolaylıkla indirilebilecek olan Ghostegro uygulaması instagram gizli profili görme konusunda müşterilerine olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda uygulama anonim bir şekilde hikayeleri görebilme fırsatı da sunar. Hikayesinden gizleyenleri görme konusunda ihtiyaç duyan bireylerin en çok tercih ettiği uygulamadır. Çünkü bu uygulamayı indirdikten veya kullanılmaya başladıktan sonra beğenilmediği taktirde iptal etmek ve üyeliği sonlandırmak mümkün kılınmıştır. instagram hikayesinden gizleyenleri görme işlemi birçok kişinin merak ettiği bir işlemdir. Bu yüzden uygulama Instagram gibi son derece etkin bir şekilde kullanılan sosyal medya platformlarındaki bütün gizlilikleri vakıf olmamızı sağlar.