Şükrü Özyıldız, Dua Lipa’ya Benzendiğini İtiraf Etti

featured

Ünlü Oyuncu YouTube Talk Show’unda Şaşırtıcı Bir İtiraf Yaptı

Ünlü oyuncu Şükrü Özyıldız, Yasemin Şefik’in sunumuyla gerçekleşen yeni talk show’u Uyduruk Sonlar’a konuk oldu. Şefik’in sorularına yanıt veren Özyıldız, kendisinin dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa’ya benzetildiğini açıkladı. Ayrıca sevgilisi Sibil Çeytinkaya’nın da Dua Lipa’ya benzediğini söylemesi üzerine seyirci çok şaşırdı.

Ünlü Oyuncu, Dünyaca Ünlü Şarkıcıyla Karşılaştırıldığını İtiraf Etti

Ruhun Duymaz dizisinde Onur rolüne hayat veren Şükrü Özyıldız, şu sıralar aşk hayatıyla da gündeme geliyor. Sosyal medya fenomeni Sibil Çetinkaya ile birlikte olan Özyıldız, Yasemin Şefik’in YouTube’da sunduğu yeni talk show’u Uyduruk Sonlar’a konuk oldu.

Ünlülerin benzerlerine dair içeriklerin yer aldığı bir programda Dua Lipa’ya benzetildiğini itiraf eden Özyıldız, “Ne alaka bilmiyorum. Beni Dua Lipa’ya benzetmişlerdi.” şeklinde konuştu.

Sevgilisi de Aynı Şarkıcıya Benzeyen Oyuncuyu Şaşırttı

Özyıldız, kız arkadaşı Sibil Çetinkaya’nın da Dua Lipa’ya benzediğini söyledi. “Dua Lipa bence Sibil’e benziyor. Şu anki kesişim kümemizi düşünebiliyor musun? Dua Lipa!” diyerek sözlerini noktaladı. Bu açıklamadan sonra seyirciler kahkahalara boğuldu.