Süleyman Soylu İle Yapılan Özel Yayının Moderatörü Kübra PAR, Ahmet HAKAN’ın Yengesi Çıktı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun dün akşam konuk olduğu özel programın moderatörlüğünü yapan Habertürk sunucusu Kübra Par'ın özel hayatı hakkında bilinmeyenler merak konusu oldu. Sosyal medyada kısa süre içinde trend olan Par'ın gazeteci Ahmet Hakan'ın yönetmen kardeşi Mahmut Fazıl Coşkun ile evli olduğu öğrenildi.

featured

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun dün akşam konuk olduğu özel programın moderatörlüğünü yapan Habertürk sunucusu Kübra Par’ın özel hayatı hakkında bilinmeyenler merak konusu oldu. Sosyal medyada kısa süre içinde trend olan Par’ın gazeteci Ahmet Hakan’ın yönetmen kardeşi Mahmut Fazıl Coşkun ile evli olduğu öğrenildi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün Habertürk TV’de Kübra Par moderatörlüğünde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Program kısa sürede Twitter’da trend olurken Kübra Par’ın kim olduğu ve özel hayatı da merak edilen konular arasında yer aldı.

AHMET HAKAN’IN YENGESİ ÇIKTI

Tam adı Kübra Parmaksızoğlu Coşkun olan sunucu, televizyonda Kübra Par adını kullanıyor. 1984 yılında Erzincan’da dünyaya Par, 2007 senesinde Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra 2009 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamladı. Habertürk’te sunuculuk yapan Kübra Par, yönetmen Mahmut Fazıl Coşkun ile evli. Coşkun ise gazeteci Ahmet Hakan’ın kardeşidir.