Survivor 2021’den Elenen İsim Belli Oldu

Survivor 2021'in yayınlanan son bölümde eleme heyecanı yine zirvedeydi. Eleme; Gonca, Aleyna Çalışkan, Hanzade, Batuhan ve Ayşe arasında gerçekleşti. Rakiplerinden daha az oy alarak adaya veda eden isim belli oldu ve arkadaşlarına veda etti.

featured

Survivor 2021’in yayınlanan son bölümde eleme heyecanı yine zirvedeydi. Eleme; Gonca, Aleyna Çalışkan, Hanzade, Batuhan ve Ayşe arasında gerçekleşti. Rakiplerinden daha az oy alarak adaya veda eden isim belli oldu ve arkadaşlarına veda etti.

Survivor 2021’in 23 Mart Salı akşamı ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor’da bu hafta dokunulmazlık oyunlarını iki takım birer defa kazandı. Böylece hem ünlüler hem de gönüllülerden eleme adayları çıkmıştı. Survivor son bölümdeki ada konseyinde ise ünlüler ve gönüllülerde SMS birincisi olan isimler, 4. ve 5. eleme adayını belirledi.

SURVİVOR KİM GİTTİ

Survivor 2021’de bu hafta eleme kalan ünlüler ve gönüllüler yarışmacıları Gonca, Aleyna Çalışkan, Hanzade, Batuhan ve Ayşe arasında SMS oylamasında en az oyu alan yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı. Oylama sonucuna göre Survivor 2021’den bu hafta elenen yarışmacı ünlüler takımından Gonca Kakar oldu.

“HAYALLERİM VARDI”

Survivor’dan elenen Gonca gözyaşlarını tutamadı. Gonca, “Hayallerim vardı. Bu kadar erken veda edeceğimi düşünmüyordum” sözleriyle üzüntüsünü dile getirdi.