Survivor’da Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

featured

Survivor’da bu akşam haftanın ikinci eleme adayı belirlenecek. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazanıp, ünlüler takımından Mert Öcal sürgün kampına gönderilmişti. Bu akşam ise Survivor’da haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Peki Survivor dokunulmazlığı kim aldı, sürgüne hangi yarışmacı gitti? 23 Ocak Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayı kim oldu? İşte 23 Ocak Survivor All Star son bölümde yaşananlar.

Survivor All Star 2022’de heyecan devam ediyor. Haftanın ilk eleme adayı Mert Öcal oldu. 23 Ocak akşamı yeni bölümde yarışmacılar dokunulmazlık oyunu için mücadele ediyor. Survivor ikinci eleme adayının belirleneceği son bölümde kyasıya mücadele sürüyor. Peki Survivor dokunulmazlığı kim aldı, sürgüne hangi yarışmacı gitti? 23 Ocak Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayı kim oldu?

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam izleyenleri ekran başına kilitleyen bir dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam zorlu bir parkurda eleme adayı olmamak ve takımlarından birini sürgün kampına göndermemek için mücadele etti.

Nefes kesen parkurda zorlu anlar ve tartışmalar yaşandı. Son ana kadar kafa kafaya giden mücadelenin ardından Survivor’da haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. İkinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım 2-0’lık skorla ünlüler takımı oldu.

SURVIVOR 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor All Star’da haftanın ikinci eleme adayı Berna oldu.

SURVIVOR SÜRGÜN ADASINA KİM GİTTİ, İLK ELEME ADAYI KİM OLDU? 

2022 Survivor’da bu hafta ilk eleme aday Ünlüler takımından oldu ve bu isim

MERT ÖCAL oldu!