Taksim Meydanında Faslı Bir Kadın Gözaltına Alınmamak İçin Soyundu

Taksim Meydanı'nda erkek arkadaş meselesi sebebiyle kavga ettiği öğrenilen Faslı iki kadın, polisler tarafından gözaltına alınmak istedi. Gözaltına alınmamak için direnen kadınlardan birisi ise ekipleri engellemek adına soyundu. Bir süre sonra polislerin ikna etmesiyle giyinen kadın gözaltına alınırken, çevredeki vatandaşların ise yaşananları meraklı gözlerle izlediği görüldü.

featured

Taksim Meydanı’nda erkek arkadaş meselesi sebebiyle kavga ettiği öğrenilen Faslı iki kadın, polisler tarafından gözaltına alınmak istedi. Gözaltına alınmamak için direnen kadınlardan birisi ise ekipleri engellemek adına soyundu. Bir süre sonra polislerin ikna etmesiyle giyinen kadın gözaltına alınırken, çevredeki vatandaşların ise yaşananları meraklı gözlerle izlediği görüldü.

Taksim Meydanı’nda 20 Mayıs Perşembe günü yaşanan olayda; Faslı 2 kadın turist, erkek arkadaş meselesinden tartışmaya başladı.

SAÇ SAÇA BAŞ BAŞA BİRBİRLERİNE GİRDİLER

Ancak kadınların tartışması, kavgaya dönüştü. Birbirlerine saçlarından tutup vuran kadınlar, gelen polis ekipleri, güçlükle ayırdı.

POLİS MERKEZİNE GİTMEMEK İÇİN SOYUNDU

Kavganın ardından polis, kadınları ifadeleri alınmak üzere polise merkezine götürmek istedi. Ancak kadınlardan biri, polislere direnmeye başladı. Polis aracına binmek istemeyen kadın, soyundu. Polis ekiplerinin iknasıyla giyinen kadın, gözaltına alındı.