Tarihi ve Hikayesiyle Klasik Otomobiller Karakaya Global’le Artık Erişilebilir!

Klasik otomobilleri sevmeyen yoktur. Bir de klasik otomobile gönül veren kişiler vardır. Yusuf Karakaya’da tam olarak bu kişilerden biridir.

featured

Klasik otomobilleri sevmeyen yoktur. Bir de klasik otomobile gönül veren kişiler vardır. Yusuf Karakaya’da tam olarak bu kişilerden biridir. Klasik otomobile karşı tutkusu bulunan Yusuf Karakaya başlangıçta bu işi sadece hobi olarak yapıyordu. Daha sonra bu otomobil tutkusunu mesleğe dönüştürdü. Böylece dünyada ses getirecek olan Karakaya Global Yusuf Karakaya ve Kaya Ersözlü ortaklığı ile kuruldu.

Türkiye ve Avrupa’da Daha İyisi Yok!

Klasik otomobil tutkusunu iş olarak bu denli iyi yapacak insan bulmak oldukça zor. Herkes amatör olan herkes bu işi yapabilir ama bu işi gönül vererek yaptığınız ortaya çok daha büyük başarıların çıkması mümkün. Garaj’da ortaya tam da bu şekilde çıkmıştır.

Türkiye ve Avrupa’da henüz bu denli büyük bir işe girişecek kimse çıkmamıştır. Yusuf Karakaya ve Kaya Ersöz büyük bir cesaret göstererek bu işte ne kadar iddialı olduklarını tüm dünyaya göstermek için adımlar atmaktadır.

Bu adımlardan en yenisi ise dünyanın her tarafından erişilebilecek olan sanal turdur. Sanal tur sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun Garaj’da bulunan arabaları inceleyip detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Klasik Otomobil Sahibi Olmak Eskisinden Çok Kolay

Zaman ilerleyip teknoloji geliştikçe alım satım işleri de daha kolaylaşmaya başladı. İnternet’in gelişmesiyle hangi aracın klasik otomobil olduğunu ve bu araçların piyasa değeri gibi birçok konuyu rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Klasik otomobilleri bir yatırım aracı olarak da görebilirsiniz.

Yatırım için değerlendirmek istediğinizde de karlı bir sonuç elde etmeniz mümkün. Fakat gerçek klasik araba tutkunlarının koleksiyoner edasıyla otomobillere sahip olma isteğini de gözden kaçırmamak lazım. Koleksiyonuna yeni parçalar eklemek isteyen klasik tutkunlarını çok memnun edecek bir yelpaze Karakaya Global’de görücüye çıkıyor.

Koleksiyonunuza yeni bir araç katmak isterseniz Garaj’dan kendinize uygun modelde klasik otomobili satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Bunun için ziyaret saatleri içinde Garaj’ın misafiri olabilir ve klasik otomobilleri detaylıca inceleyebilirsiniz. Tarihi ve hikayesiyle dikkat çeken klasik otomobiller sizi bekliyor. Uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz bu klasik otomobilleri kaçırmayın.

KARAKAYA GLOBAL GARAGE

Resmi Web Sitesi : www.karakayaglobal.com.tr

Bilgi Telefon: +90216 266 62 88

E-Posta: [email protected]

Galeri : Altunizade Mh. Mahir İz Cd. NO:2 34662 Üsküdar/İstanbul

İnstagram: https://www.instagram.com/karakaya.global/

Facebook: https://www.facebook.com/karakaya.global/