TEB Tedarikçi Buluşması’nın 12’ncisi gerçekleştirildi

featured

 

 

Türk Ekonomi Bankası (TEB), TEB Tedarikçi Buluşması etkinliğinin 12’ncisini online olarak gerçekleştirdi. Küresel çapta yaşanan ekonomik ve sosyal hayattaki değişimin “Yeni Dünya Yeni Rotalar” temasıyla konuşulduğu etkinlikte TEB, başarılı iş birliklerine imza attığı 11 tedarikçisine ‘Tedarikçi Ödülü’ ve ‘Jüri Özel Ödülü’ olmak üzere iki ayrı kategoride ödül verdi.

 

Bankacılık hizmetlerinden seyahat hizmetlerine, profesyonel hizmetlerden genel hizmetlere, inşaat emlak, teknoloji, sigorta gibi ana başlıklarda tedarik hizmeti veren TEB Tedarik Yönetimi Bölümü, her yıl olduğu gibi bu yıl da çözüm ortağı olarak gördüğü tedarikçileri için TEB Tedarik Buluşması’yla bir araya getirdi.

 

“Yeni Dünya Yeni Rotalar” temasıyla bu yıl 12’ncisi gerçekleştirilen TEB Tedarikçi Buluşması’nda hem bireysel hem de kurumsal ölçekte, tüm dünyayı ilgilendiren sorunlara dair farkındalık yaratıldı, yapılması gerekenler bazı konular ön plana çıkarıldı.

 

Arda Polat: “Riskleri beraber yönetiyoruz”

Açılış konuşmasını yapan TEB Tedarik Direktörü Arda Polat “Tedarik Zinciri temel odaklarını dikkate aldığımızda, en uygun teklifle en iyi ürün ve hizmet alımı yapılması hedefinden, ürün tedarikinin sürdürülebilirliğinin sağlanmasına doğru evrimleşen bir süreci yaşadığımız günlerdeyiz. Ekonomik değişkenlikler stratejilerimizin yeniden şekillenmesine neden oluyor. Öte yandan Türkiye olarak riskleri fırsata çevirecek potansiyele ve güce sahibiz. Aynı potansiyeli tedarikçilerimizin de yetkinlikleri ile süreçlerimize yansıtıyoruz. Riskleri de beraber yönetiyoruz” diye konuştu.

 

Sürdürülebilir kârlılığı artırmanın yanında iş ilişkisi içinde bulundukları paydaşların gelişimini de gözettiklerini belirten Polat “Böylece ekonomiye doğrudan ve dolaylı katkılarımızı artırmayı hedefliyoruz. Tüm bunları yaparken, dijital dönüşümü TEB bünyesinde Tedarik süreçlerinde de gerçekleştiriyoruz. Süreçlerimizin içine Portal, Chatbot ve hatta Robotik uygulamaları entegre ettik. Robotik uygulamaları Risk kontrollerinde kullanmaya başladık. Sipariş ve günlük raporlamalarımız da bu sene Robotik uygulamaları kullanmayı planladık. 2021 yılında imzaladığımız sözleşmelerin yüzde 45’inde e-imza yöntemini kullandık” dedi.

 

“TEB olarak değişimin aktif oyuncusuyuz”

“Yeni Dünya Yeni Rotalar” panelinde söz alan TEB Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı M. Aşkın Dolaştır, “Dünya genelinde artan nüfus ve yaşanan hızlı değişimlerle birlikte ekonomik, çevresel ve sosyal koşullar da değişiyor. TEB olarak bu değişimin aktif bir oyuncusu olduk ve olacağız. Sorumluluk bilinciyle hareket eden ve dünyayı daha iyi bir geleceğe taşıma hedefiyle çalışan bir bankayız. Bankacılık faaliyetlerimizle sürdürülebilir ekonomik büyümeyi desteklerken aynı zamanda ekonomi, çevre ve toplum için pozitif etki yaratan ve fayda sağlayan uygulamaları destekliyoruz. Kadınların iş gücüne katılımının teşvik edilmesinden girişimcilerin desteklenmesine, toplum genelinde finansal okuryazarlık bilincinin yükseltilmesinden sosyal girişimciliğin yaygınlaşmasına kadar topluma pozitif etkide bulunan, fayda sağlayan projeler geliştiriyoruz. Bu doğrultuda her alanda hayata geçirdiğimiz iş birliklerimizi hız kesmeden devam ettirerek, gelecekte daha da başarılı çalışmalara yine hep beraber imza atacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

 

Ödüller sahiplerini buldu

12’nci TEB Tedarikçi Buluşması’nda ödül almaya hak kazanan tedarikçiler ise şöyle:

 

Tedarikçi Ödülü Kategorisi

 • COGRİS BİLİŞİM LTD. ŞTİ.
 • MARSH SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ
 • MERT GROUP ENDÜSTRİYEL REKLAM VE MODÜLER YAPI SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
 • TEMPO MEDYA HİZMETLERİ A.Ş.

 

Jüri Özel Ödülü Kategorisi

 • EFT GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞ. VE PAZ. A.Ş.
 • FCS FİNANSAL İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
 • K2C DANISMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
 • MUSTAFA ŞEN ARZUM DEKORASYON
 • NOTEN TURİZM VE ORG.TİC.LTD.ŞTİ.
 • ÖZATA TUR VE TİC. LTD. ŞTİ.
 • VERTİV GÜÇ SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.