Tekne Kiralama İstanbul Gezisi

 İstanbul deniz gezisi için sizler de yat ve tekne tercihinde bulunabilirsiniz. Bu tercihlerinizde sizlerin kaç kişi olduğu önemlidir.

featured

 İstanbul deniz gezisi için sizler de yat ve tekne tercihinde bulunabilirsiniz. Bu tercihlerinizde sizlerin kaç kişi olduğu önemlidir. İki kişiden, iki yüz kişiye kadar kapasitesi olan yatlarımız bulunmaktadır. Kişi sayınıza göre tercih ve fiyatlandırmalar yapılmaktadır.

İstanbul yacht kiralama hizmeti kapsamında yatları günlük, saatlik veya haftalık olarak kiralamak mümkündür. Bu kapsamda; yat kiralama İstanbul için olmazsa olmaz bir aktivitedir. Farklı şehirden gelen bireyler gezi amaçlı kiralama işlemleri yapmaktadırlar. Gezi amaçlı tekne, yat kiralama işlemi deniz taksi olarak geçmektedir. İstanbul içerisinde yat kiralama işlemlerinden yararlanan kişiler ise parti veya kutlama gibi özel günlerinde tercih etmektedirler.

Sizler de bu işlemlerin tamamına Tekne ve Yat sitesinden ulaşabilirsiniz.

Tekne Kiralama İstanbul ile Eşsiz Özel Günler

Kişiler özel günlerini kutlamak ve daha unutulmaz anlar biriktirmek için tekne kiralama işlemlerini tercih ederler. Ayrıca, tekne kiralama İstanbul ilinde köprü manzarası ile kişilere unutulmaz anılar yaşatmaktadır. Kişiler doğum günü konseptlerini, partilerini, asker eğlencelerini, bekarlığa veda partilerini tekne, yat kiralayarak geçirmektedir.

Bu işlemlerde detaylı bilgi ve ücret bilgisi için mutla tekne, yat sahibi ile görüşmek gereklidir. Yemekli, yemeksiz, alkollü, alkolsüz veya kişi sayısına göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Tekne ve yat kiralama işlemleri aynı zamanda tatil amaçlı da kullanılmaktadır. Kişiler bir hafta gibi süreçler için kiralama işlemi gerçekleştirmektedirler.

Sizler de unutulmaz günler için kiralama tercihlerini Tekne ve Yat sitesinden ayarlayabilirsiniz.