Teknolojik Standartlarla Uyumlu Zemin Kaplama!

Gelişim her alanda oldukça önemli. Çünkü gelişimin var olması demek standartların çok daha yukarıda olması anlamına geliyor. 

featured

Gelişim her alanda oldukça önemli. Çünkü gelişimin var olması demek standartların çok daha yukarıda olması anlamına geliyor.  Bu yüzden de epoksi zemin Ankara için tercihlerinizin teknoloji ile uyum içerisinde hareket eden, yenilikleri takip eden bir firma olması da büyük bir avantaja dönüşebiliyor. Anovis, de bu kısımda bahsedilen içeriklerin her birine sahip hatta çok daha büyük fırsatlar sunabilen bir firma olarak biliniyor.  Tercih edilme oranlarının bir hayli yüksek olmasının yanında şu anda hem ülkede hem de Ortadoğu içerisinde hizmetlerini devam ettiriyor.

Müşteri portföyü geniş olan Anovis, 1998 yılında kurulmuş, zemin kaplama alanında başarılarla anılan bir firma. Aynı zamanda da 23 seneyi aşkın zamandır sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübelerini de en iyi şekilde yönetmeye devam ediyor. Sizlere sunduğu epoksi zemin kaplama hizmetlerinde de her zaman doğru ve kaliteli işlemlerle var oluyor. Anovis, özellikle malzemeler bakımından en üst seviye ürünler kullanarak sonuçların çok daha başarılı olmasını mümkün hale getiriyor.

Anovis Uygulama Alanlarındaki Başarılarıyla Tanınıyor!

Anovis, uygulama alanlarındaki başarılarını, doğru zemin ürünün seçilmesi, uygulamaların uzman ekipler tarafından en doğru şekilde sağlanması ve sonuçların en iyi seviyede olması ile beraber oluşturuyor.  Bu yüzden de epoksi zemin kaplama sonrasında dayanıklı, tamire uygun, istediğiniz renk seçenekleri ile hazırlanmış zeminlerin hazırlanmış oluyor. Anovis müşteri memnuniyeti ile öne çıkan, yıllar boyu zemininizde ilk günün güzelliğini görebilmenize yardımcı olabilecek bir isim.