Tekstil ve Konfeksiyon Sektörü İşe Alımı Bu Sitede Yapıyor!

featured

 

 

 

Tekstil sektörü ülkemizde ciddi anlamda gelişmeye devam ediyor. Tekstil ve konfeksiyon alanında fason veya üretim yapan atölyeler de çeşitli alanlarda istihdam sağlayabiliyor.

 

 

İstanbul Güngören başta olmak üzere birçok il ve ilçemiz de tekstil sektörü hizmetine devam ediyor. Tam kapasiteli çalışan ve iş konusunda sirkülasyonu süren işverenler ise tekstil sektöründe personel arayışı içerisinde. Tekstil iş ilanları incelendiğinde, çeşitli makine bilgisi olan, overlok, recme, shima ve daha birçok makine de bilgisi olan adaylar bu sektör de rahatlıkla iş bulabiliyor. Sadece bu pozisyonlar için işe alım yapılmadığını da belirtmekte fayda var. Ortacı ve yetiştirilmek üzere adaylar çoğunlukla işe alım sağlanırken çay temizlik ve depo pozisyonunda görevlendirilmek için de birçok adaya iş sağlanıyor.

 

Tekstil sektöründe birçok işletme iş ilanlarını isinizburda.com üzerinden yayınlıyor. Bu sektörde alım yapan insan kaynakları departmanı CV ve başvuru ile uğraşmak istemiyor. Direk adaylar ile iletişime kurarak anlık olarak başvuruları sonuçlandırmak istiyor. Bu sebepten dolayı isinizburda.com sitesinde tüm ilanlarda iletişim bilgileri açıkça yer alıyor. İş arayan adaylar işveren veya yetkililer ile anlık olarak görüşerek başvuru yapabiliyor.

 

Sizde başta İstanbul olmak üzere Ankara, Bursa ve daha fazla ilimizde tekstil ve konfeksiyon alanında personel arayan işletmelere ulaşmak için aşağıdaki bağlantımızı kullanabilirsiniz. Üye olmadan ve cv hazırlamadan işleri görüntüleyerek başvuru yapabilirsiniz.

Bugün binlerce tekstil iş ilanına ulaşarak tüm işlere başvuru yapın!

 

İstanbul tekstil iş ilanları için https://www.isinizburda.com/istanbul-tekstil-is-ilanlari bağlantısını ziyaret edin!