Tente Pergola ve Gölgelendirme Sistemleri

Teknik Roof firması tente pergola tavan ve gölgelendirme sistemlerinin üretimini sağlayan köklü firmalardan biridir.

featured

Teknik Roof firması tente pergola tavan ve gölgelendirme sistemlerinin üretimini sağlayan köklü firmalardan biridir. Tente pergola tavan sistemleri hem kullanım kolaylığı açısından hem de estetik görünümünden kaynaklı olarak fazlasıyla tercih edilen ürünlerden biridir. Özellikle de son dönemlerde çeşitli restoran ve ünlü cafelerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Teknik Roof şimdiye kadar gerçekleştirdiği katlamalı tente sistemleri ile pek çok müşterinin beğenisini kazanmıştır. Tamamen müşteri odaklı çalışma gerçekleştiren firmanın aynı zamanda önemli referansları da vardır. Bununla birlikte bioclimatik ve Rolling roof yapımlarını da üstlenen firma, Türkiye genelinde her müşteri için en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Teknik Roof Referansları

Özellikle de rolling roof yapımı konusunda profesyonel bir firma olarak karşımıza çıkan Teknik Roof firması, şimdiye kadar gerçekleştirdiği projeleriyle birlikte çeşitli firmaların da referanslarını kazanmıştır. Aşağıda firmanın aldığı bazı referansları sizlere sıraladık.

  • Starbucks
  • Özsüt
  • Değirmen
  • Aslı Börek
  • Alaçatı
  • Mado

Belirttiklerimiz dışında kahve dünyası ve Simit Sarayı gibi önemli cafe ve restoranlar için de firma tavan ve gölgelendirme sistemleri kurmuştur. Üstelik fiyatlandırma konusunda da piyasanın en uygun ücretlendirmelerini sağlayan Teknik Roof, en çok tercih edilen şirketler arasında yer almaktadır. Cam ve ya katlamalı gölgelendirme sistemlerinin fiyatlandırmalarını öğrenmek için direkt olarak firmanın online web adresini ziyaret edebilirsiniz. Firma çalışanları sizlere istediğiniz ölçü ve modellere göre en uygun fiyatı belirtecektir.