Tescilli güzel Azra Akın, ikinci çocuğuna hamile

featured

Ünlü oyuncu ve eski Miss World Azra Akın, ikinci çocuğunu bekliyor

Tescilli dünya güzeli Azra Akın, 2017 yılında Atakan Koru ile evlenmiş ve 2018 yılında oğlu Demir’i kucağına almıştı. Gözlerden uzak, mütevazı bir hayat süren Akın, şimdi ise ikinci çocuğuna hamile olduğunu duyurdu.

Sosyal medya hesabından paylaşımlarını sürdürüyor

Azra Akın, sık sık sosyal medya hesabından fotoğraflar ve güncellemeler paylaşıyor. Son olarak, karnı burnunda bir pozunu takipçileriyle paylaştı. Bu pozun altına ise “2024’te 4 kişilik bir aileyiz” notunu düştü.

Azra Akın, hamilelik sürecini halkla paylaşmaktan çekinmeyen bir ünlü. Takipçileriyle büyük bir samimiyet içinde olan Akın, onlarla her anını paylaşmaktan mutluluk duyuyor.

Hayranları, Akın’ın bu mutlu haberine sevinçle yanıt verdi. Sosyal medyada binlerce beğeni ve yorum alan paylaşım, Akın’ın hayranları tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

Azra Akın ve Atakan Koru çifti, ikinci çocuklarını kucaklarına aldıklarında ailelerini tamamlamanın mutluluğunu yaşayacaklar. İkinci çocuklarıyla birlikte dört kişilik bir aile olacaklarını belirten Akın, bu yeni yaşamın heyecanını paylaşmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.